Getty Images
Volledig scherm
© Getty Images

Legendarische iPhone-onthulling was 15 jaar geleden, deze Apple-presentaties waren minder succesvol

iHLNHet was dit weekend precies 15 jaar geleden sinds de onthulling van de allereerste iPhone. Daarmee werd toen geschiedenis geschreven, maar niet iedere Apple-onthulling verliep even soepeltjes.

0 reacties

  1. Getest: de nieuwste Apple Watch: “Het grotere scherm is prettig in gebruik”
    Hardware Info

    Getest: de nieuwste Apple Watch: “Het grotere scherm is prettig in gebruik”

    Wanneer het meest waardevolle bedrijf ter wereld met een nieuwe versie van haar slimme horloge komt, kijken techjournalisten reikhalzend uit naar het moment waarop ze het toestel zelf mogen beoordelen. Frank Everaardt, hoofdredacteur bij Hardware Info, is een van hen. Hij testte de Apple Watch 7. Is deze smartwatch een aankoop waard? En hoe vernieuwend is dit horloge ten opzichte van zijn voorgangers?
  2. Gloednieuw ontwerp voor iPhone 14 en MacBook Air, nieuwe AirPods Pro en ook VR-bril: dit mogen we verwachten van Apple in 2022
    iHLN

    Gloednieuw ontwerp voor iPhone 14 en MacBook Air, nieuwe AirPods Pro en ook VR-bril: dit mogen we verwachten van Apple in 2022

    Een nieuw jaar, een nieuwe iPhone. Op die iPhone 14 met een nog kleinere uitsparing voor de selfiecamera is het wel wachten tot de herfst. Dit jaar kunnen we ook uitkijken naar AirPods Pro met ondersteuning voor ‘lossless audio’, nieuwe Mac-computers voor professionelen met Apple-chips in, een MacBook Air met opgefrist uiterlijk en mogelijks ook de al fel besproken Apple VR-bril.