Nieuw: het poetsdoekje van Apple
Volledig scherm
Nieuw: het poetsdoekje van Apple © RV

Apple brengt poetsdoekje uit... voor 25 euro

Naast de nieuwe MacBook Pro die gisteren werd voorgesteld, introduceert Apple nog een ander product in de webshop: de poetsdoek. Het zachte doekje kost online 25 euro.

  1. Deze vijf series rond cybercrime moet je zeker gezien hebben
    Streamz

    Deze vijf series rond cybercrime moet je zeker gezien hebben

    Streamz trapt 2022 op gang met jongerenserie ‘Hacked’, waarin drie vrienden geconfronteerd worden met hun duisterste angsten. In onze Kijkgids belichten we nog enkele series en films die inspelen op onze digitale kwetsbaarheid. Jagen op corrupte conglomeraten (‘Mr. Robot’, Prime Video), op zoek naar persoonlijke glorie (‘Who Am I’, Netflix), hoogtechnologische misdaadbestrijding (‘Person of Interest’, Prime Video) en een terrorist die de hele Verenigde Staten lamlegt (‘Live Free or Die Hard’, Disney+): welkom in de schimmige wereld van cybercrime.
  2. Apple verliest miljarden aan omzet door problemen in toeleveringsketen

    Apple verliest miljarden aan omzet door problemen in toeleve­rings­ke­ten

    Problemen in de toeleveringsketen hebben Apple afgelopen kwartaal zo'n 6 miljard dollar aan omzet gekost, omgerekend meer dan 5 miljard euro. Volgens topman Tim Cook had de iPhone-fabrikant onder meer last van productieverstoringen in Zuidoost-Azië. Inmiddels zou de situatie in de fabrieken daar wel iets zijn verbeterd, maar nog steeds zorgt het wereldwijde chiptekort voor impact op de levering van de meeste Apple-producten.
  1. Getest: de nieuwste Apple Watch: “Het grotere scherm is prettig in gebruik”
    Hardware Info

    Getest: de nieuwste Apple Watch: “Het grotere scherm is prettig in gebruik”

    Wanneer het meest waardevolle bedrijf ter wereld met een nieuwe versie van haar slimme horloge komt, kijken techjournalisten reikhalzend uit naar het moment waarop ze het toestel zelf mogen beoordelen. Frank Everaardt, hoofdredacteur bij Hardware Info, is een van hen. Hij testte de Apple Watch 7. Is deze smartwatch een aankoop waard? En hoe vernieuwend is dit horloge ten opzichte van zijn voorgangers?

iHLN