Steven Teughels van veilinghuis HammerTime met enkele van de gesigneerde ballen, truitjes en vlaggen van Beerschot en Antwerp, die online geveild worden voor 'Kom op tegen Kanker'
Volledig scherm
Steven Teughels van veilinghuis HammerTime met enkele van de gesigneerde ballen, truitjes en vlaggen van Beerschot en Antwerp, die online geveild worden voor 'Kom op tegen Kanker' © HammerTime

Veilinghuis houdt ‘online stadsderby’ ten voordele van Kom op tegen Kanker

Antwerpen/HoevenenFans van Antwerp en Beerschot kunnen nog tot en met 26 oktober via de veiling van HammerTime uit Hoevenen (Stabroek) gesigneerde ballen, truitjes en vlaggen van hun voetbalclubs proberen te bemachtigen. Om een competitief element aan de verkoop toe te voegen, kreeg die de naam ‘online stadsderby’. De opbrengst gaat naar ‘Kom op tegen Kanker’.

  1. Maandsparen: rente en getrouwheidspremie zo'n zes keer hoger dan op klassieke spaarrekening
    Sparen

    Maandspa­ren: rente en getrouw­heids­pre­mie zo'n zes keer hoger dan op klassieke spaarreke­ning

    Maandsparen is een specifieke soort spaarrekening, met specifieke regels. Spaarders kunnen vaak maar een beperkt bedrag per maand storten, maar daar staat tegenover dat dit soort rekeningen een hoger rendement biedt dan de klassieke spaarboekjes. Is het dan voordelig om zo’n spaarrekening aan te maken? En bij welke bank kan je dan het best aan maandsparen doen? Spaargids.be dook in de cijfers.
  2. Gouverneur Berx over volle Sportpaleizen: “Bezoekers moeten nadenken of ze nog wel naar een event willen en organisatoren of het nog wel kan plaatsvinden”
    ANTWERPEN

    Gouverneur Berx over volle Sportpalei­zen: “Bezoekers moeten nadenken of ze nog wel naar een event willen en organisato­ren of het nog wel kan plaatsvin­den”

    “Ik denk dat ik in het Sportpaleis ga opereren.” Een veelzeggende tweet van handchirurg Ilse Degreef van UZ Leuven. Dat de IC-bedden in ziekenhuizen straks volledig vol liggen maar dat de Sportpaleizen van deze wereld wel gewoon kunnen vollopen — 51.000 man komend weekend — kan op weinig begrip rekenen in de zorgsector. Antwerps gouverneur Cathy Berx reageert: “Ik hoop dat mensen met dit in het achterhoofd goed nadenken of ze nog wel naar een evenement willen gaan.”
  1. “Huilen rond een graf? Doe maar liever groot feest”: koppel dat met auto in water belandde krijgt afscheid met fanfare, gedans en paardenkoets
    PREMIUM
    Antwerpen/Deurne

    “Huilen rond een graf? Doe maar liever groot feest”: koppel dat met auto in water belandde krijgt afscheid met fanfare, gedans en paarden­koets

    “Jullie moeten niet rouwen om ons.” Dat zijn de woorden die de Curaçaose Cleefio en Eldrid blijkbaar ooit tegen hun kinderen hebben gesproken. Nadat het koppel dood werd teruggevonden in hun auto die twee weken geleden uit het Lobroekdok werd getakeld, besloot hun kroost om die woorden ter harte te nemen. Op begraafplaats Ruggeveld in Deurne organiseerden ze een Antilliaanse begrafenis vol zang, dans, muziek en vrolijkheid zoals je die hier niet vaak ziet. “We hebben hun laatste wens echt doen uitkomen.”