Update: Man zwaargewond na aanrijding door vrachtwagen op E19: rijbaan weer vrij
AntwerpenOp de E19 bij de afrit Edegem is een man zwaargewond geraakt nadat hij werd aangereden door een vrachtwagen. Het slachtoffer liep blijkbaar te voet over de snelweg. Hij verkeert in levensgevaar en is naar het ziekenhuis afgevoerd. Door het ongeval is er in de richting van Brussel maar één rijstrook vrij.
“De eerste melding kwam bij ons binnen rond 7 uur”, vertelt An Berger van de federale politie. “Er zou een man te voet over de snelweg hebben gewandeld ter hoogte van de afrit Edegem en het UZA. Die is op een gegeven moment aangereden door een vrachtwagen. Omdat hij in levensgevaar verkeerde, is hij afgevoerd naar het ziekenhuis.”
Door het ongeval is de rijbaan grotendeels afgesloten en is er maar één rijstrook vrij. “Het parket heeft een verkeersdeskundige aangesteld, die ondertussen ter plaatse is. Het zal nog even duren voor de situatie daar afgehandeld is.”
Het verkeer ondervindt bijzonder grote hinder richting Brussel door het ongeval. Het Verkeerscentrum raadt iedereen die richting Brussel moet aan om via de A12 te rijden. De file is ondertussen aangegroeid tot op de Antwerpse Ring ter hoogte van Berchem.
LEES OOK:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMSchellebelle
RECONSTRUCTIE. De Schellebellemoord, met peetvader Prosper als meesterbrein: “De enige vijand die Eddy had, was zijn papa zelf”
-
Antwerpen
Politie belt ziekenwagen voor hevig verbrande dronken man
Het wijkteam hield zondag toezicht in de binnenstad. Daarbij werden zes bestuurders geverbaliseerd en twee voertuigen getakeld. -
Antwerpen
Twee jonge ondernemers openen restaurant Repasse: “Gasten krijgen een extra portie als ze willen”
Op 1 juni openen Loewy Claeys (23) en Davey Van Lierop (24) hun eigen restaurant Repasse. De nieuwe zaak op de site van de Antwerpse brouwerij De Koninck focust op de klassieke keuken, en je mag er regelmatig een ‘repasse’ verwachten: een extra portie als je bord leeg is. -
-
HLN Shop
Je tuin omtoveren tot een wellness? Zo ga je te werk
Wil je 100% relaxen zonder eerst de ellende van vliegveld, uitvoerige incheckprocedure of lange autorit te moeten verduren? Tover je eigen tuin dan om tot een wellnesszone en scoor een instant vakantiegevoel bij het opengooien van je terrasdeur. HLN Shop lijst op wat je daarbij kan helpen. -
Kortrijk/Desselgem/Zwevegem
Olivier (31) fietst naar Parijs en terug voor Kom Op Tegen Kanker
Olivier Courtens (31) uit Desselgem fietst in zijn eentje naar de Eiffeltoren in Parijs en terug, goed voor een afstand van bijna 600 kilometer. Je kan zijn rit sponsoren, want de opbrengst gaat naar Kom Op Tegen Kanker. En Olivier steunt er zo ook Sophie Helsen (45) uit Marke mee. Sophie, bekend van haar ‘tietjes op kaartjes’-actie, strijdt tegen een uitgezaaide agressieve borstkanker. -
Livios
Grotere regenwaterputten in opmars: “Ga meteen voor een put van 10.000 liter”
De klimaatverandering is een realiteit. Zowel periodes van droogte als intense neerslag komen steeds vaker voor. Maart en april waren kurkdroge maanden, waardoor heel wat regenwaterputten in Vlaanderen vandaag leeg zijn. Nu al. Moeten we investeren in grotere regenwaterputten? Bouwsite Livios gaat het na. -
Antwerpen
Ook zus van 15-jarige dader opgepakt voor steekpartij op tram
De federale politie heeft vandaag ook een minderjarig meisje opgepakt voor de steekpartij op de tram waarbij de 18-jarige Redouan El Iraki vorige week levensgevaarlijk gewond geraakte. Een 15-jarige jongen bekende al dat hij Redouan na een dispuut minstens vier messteken toediende.