Tiener betrapt met 41 stuks knalvuurwerk
AntwerpenTijdens een controle op verschillende oorzaken van overlast werd gisteren een jongen van 15 gestopt. Na controle bleek de tiener maar liefst 41 stuks knalvuurwerk op zak te hebben. Vanzelfsprekend is alles door de politie geconfisqueerd en kreeg de jongen een proces-verbaal aan zijn broek.
Delen per e-mail
Gisteren betrapte het wijkteam van het Kiel een 15-jarige jongeman die maar liefst 41 stukken knalvuurwerk op zak had. Dat gebeurde tijdens een actie tegen verschillenden soorten overlast die zondag door de politie werden uitgevoerd. De jongen werd gecontroleerd in de Alfons De Cockstraat, niet ver van de Action. Het vuurwerk dat hij op zak droeg is uiteraard in beslag genomen. De politie zette de tiener wel nog thuis af en stelde een proces-verbaal op.
In het licht van het potentiële verbod op vuurwerk tijdens oudjaarsnacht, waarover deze beslist wordt op het kabinet van minister van Binnenlandse Zaken Annelies Verlinden (CD&V), was het natuurlijk extra onverstandig van de jongen om met vuurwerk over straat te gaan. Zeker met zo’n grote hoeveelheid.
Tijdens de actie tegen overlast kregen nog 7 andere mnesen een GAS-boete omdat ze spuwden of een sigaret of blikje drank op de grond gooiden. Een enkele persoon schudde flagrant een zakje met eetafval leeg en nog iemand anders wilde een zak restafval achterlaten bij een glasbol. Tenslotte werd er op de Boomsesteenweg nog een bestuurder onderschept die door het rode licht reed.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
ANTWERPEN Scoutsvrienden nemen afscheid van Fien (28), 7 maanden zwanger toen ze verongelukte: “We keken samen zo hard uit naar de geboorte van onze kindjes”
-
Aangeboden door Candor WONEN. Residentieel wonen met de dienstverlening van een hotel
Investeren in uw eigen residentieel appartement waar uw huurder gebruik kan maken van hoteldiensten? Bij het project Initium in hartje Antwerpen is het mogelijk. Het nieuwste woonpoject van Candor herbergt zowel een hotel als residentiële appartementen. Het gaat om serviced apartments of appartementen waar je gebruik kan maken van bepaalde diensten. Ideaal voor bijvoorbeeld expats. -
5 leuke manieren om stress te verminderen
Stress lijkt wel dé ziekte van onze tijd. Heel wat mensen zijn dan ook op zoek naar manieren om hun stressniveau te verlagen. Naast meer sporten en bewegen, blijkt ook creatief zijn een goede uitlaatklep om je stress onder controle te houden. Heb jij je creatieve hobby nog niet gevonden? We geven je graag enkele suggesties mee. -
-
Column Luc Van der Kelen: “Wij volwassenen beseffen niet altijd wat we jonge mensen aandoen”
“Vie” is weg. Vie, voluit Victoria, vertrekt volgende dinsdag naar een nieuw gastgezin in een stadje, niet ver van Parijs. Ze komt uit Sao Paulo in Brazilië, de stad waar de legendarische Pelé voetbal speelde. Ze is een jaar au pair geweest in het gezin van onze zoon Filip. Ze droeg daar zorg voor de twee kleinste kinderen, Alyssa, zeven, en Christopher, vijf. -
Een nieuwe auto kopen? Zoveel invloed heeft de CO2 uitstoot van je wagen op de prijs van je verzekering
Is het tijd voor een nieuwe auto? Dan heb je waarschijnlijk al een merk en model op het oog. Maar heb je al eens nagedacht over de milieuvriendelijkheid? De CO2-uitstoot van je auto kan namelijk de prijs van je autoverzekering beïnvloeden. Independer.be legt je uit waar je op moet letten. -
Antwerpen Vlaamse primeur: licht en geluid waarschuwen passanten voor tram op Operaplein
Op het Antwerpse Operaplein komt een systeem van geluid- en lichtsignalen om passanten te waarschuwen voor de tram. Dat heeft mobiliteitsschepen Koen Kennis (N-VA) in de raadscommissie gezegd nadat PVDA-gemeenteraadslid Mie Branders de onveilige situatie op het plein had aangekaart. -
ANTWERPEN Benefietconcert voor bijzonder onderwijs: “Opbrengst is bestemd voor onze bijna tweehonderd kinderen en jongvolwassenen”
De vzw Scholen Katrinahof, dat onderwijs organiseert voor kinderen en jongeren met een mentale beperking, organiseert een benefietconcert met de bekende Antwerpse bas-bariton Wilfried Van den Brande. Het optreden gaat door in de prachtige Sint-Pauluskerk en wordt via livestream uitgezonden.