MAD Festival Antwerpen.
Volledig scherm
MAD Festival Antwerpen. © rv

Ondanks versoepelingen geen MAD Festival volgende week, wel MAD on tour

AntwerpenDe eerste editie van MAD Festival, het nieuwe Antwerpse circusfestival, was gepland voor 6 tot 9 januari, maar werd door de beslissing van het Overlegcomité geannuleerd. Ondanks de beslissing van de Raad van State om de cultuursector wel te laten openblijven, zal het festival toch niet doorgaan. Er werd een alternatief gevonden: MAD on tour, een rondreizende workshop langs verschillende circusscholen.

  1. De populairste elektrische bedrijfsauto’s op een rij: dit moet je weten over de kosten bij privé en professioneel gebruik
    Jobat

    De populair­ste elektri­sche bedrijfsauto’s op een rij: dit moet je weten over de kosten bij privé en professio­neel gebruik

    Het loon op een fiscaal aantrekkelijke manier spekken gebeurt met extralegale voordelen, zoals maaltijdcheques, een groepsverzekering of een hospitalisatieverzekering. In dat rijtje hoort uiteraard ook de bedrijfswagen thuis. Welke elektrische modellen krijgen daarbij de voorkeur? En hoe zit het precies met de kostenverdeling tussen werkgever en werknemer? Jobat.be biedt een overzicht.