Nog maar net open, maar vergunningen niet in orde en verschillende klachten over geluidsoverlast: politie sluit nachtclub op het Eilandje
AntwerpenHet wijkteam van het Eilandje en andere teams van de regio West hebben zaterdagmorgen om 2 uur club Snow in de Braziliëstraat gecontroleerd op het Eilandje.
De club is recent geopend en er kwamen bij de politie al verschillende klachten rond geluidsoverlast binnen. Eerder had de politie al een controle gehouden waar verschillende inbreuken zijn vastgesteld zoals het ontbreken van een drankvergunning, zwartwerk, nachtlawaai, inbreuken tegen het rookverbod en gebreken aangaande de brandveiligheid. De portier beschikte ook niet over de nodige vergunningen.
Bij de controle stelde de politie vast dat er shisha werd gerookt in de rokersruimte. Nog steeds was er geen drankvergunning. Omwille van de herhaalde inbreuken heeft de politie vannacht de zaak gesloten. De uitbater krijgt nu de tijd om alle nodige vergunningen in orde te brengen.
LEES OOK:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Antwerpen
Olielek bij TotalEnergies in Antwerpen gestopt, situatie op Schelde ‘onder controle’
Volgens TotalEnergies is het olielek dat zondag was ontstaan bij zijn olieraffinaderij in het Antwerpse havengebied gestopt en is de vervuiling op de Schelde ‘onder controle’. “Er worden nog testen uitgevoerd voor we de productie-eenheid in kwestie opnieuw opstarten”, zegt woordvoerster Ann Veraverbeke. -
Livios
Meer privacy én groen in je tuin? Deze natuurlijke afscheidingen plaats je in een wip
Droom je van een tuin die je een vakantiegevoel geeft? Dan is één van je vereisten waarschijnlijk ook dat je buren geen inkijk hebben. Bouwsite Livios lijst tien oplossingen op waarmee je in een handomdraai voor meer groen en privacy in je tuin zorgt. -
PREMIUMAntwerpen
Zoo en Planckendael bouwen weer aan toekomst na rake klappen pandemie: “Dierentuin is nooit af, maar ik zou ze toch eens graag helemaal gerenoveerd zien”
-
-
Ekeren
Bestuurder onder invloed van drugs blijkt vrij onder voorwaarden
Tijdens een controleactie in Ekeren heeft het wijkteam wapens aangetroffen bij een 15-jarige jongen. Daarnaast betrapte de politie twee mensen die vrij waren onder voorwaarden op overtredingen. -
Spaargids.be
Ziekenfonds betaalt tot 120 euro terug voor het kamp van je kind: is een extra verzekering aangewezen?
De zomervakantie staat voor de deur. Dat betekent meteen ook weer dat vele duizenden kinderen op kamp trekken. Van avontuurlijke kampen met de jeugdbeweging, over sportvakanties, tot speelpleinwerking: aan mogelijkheden geen gebrek. Ondanks de grote toewijding van de monitoren valt een ongevalletje nooit uit te sluiten. Is je kind in dat geval voldoende verzekerd? Spaargids.be noteert wat je zeker moet weten. -
Livios
Uitgedroogd gazon voorkomen? Tuinexpert geeft 5 tips: “Gazonsproeiers zijn niet efficiënt”
Droge zomers eisen hun tol in Vlaamse tuinen. Wanneer de regen uitblijft en de temperaturen stijgen, worden onze gazons dor. Van die groene grasmat blijft dan al snel niet veel meer over. Bouwsite Livios vroeg aan tuinexpert Bart Verelst van Groen Groeien hoe je een dor gazon kan voorkomen. -
PREMIUMAntwerpen
Van één vintage wandkast tot een van de populairste, Antwerpse meubelmerken: “Dat we proberen inzetten op unieke stukken, wil niet zeggen dat we een high-end merk willen zijn”
De kans is groot dat je al hebt gehoord van Furnified. Het Antwerpse meubelmerk doet het enorm goed op Instagram, mag de laatste jaren een hoge omzetgroei optekenen, én er zijn ook heel wat concrete plannen om uit te breiden naar het buitenland. Ook hun nieuwe badkamermerk Going Objects is een schot in de roos. Een gesprek met COO Ward Thibaut (37) en CEO Dimitri De Vocht (42): “We willen inspireren met onze meubels.”