Engagement bij ondernemers groeit: Winkeliersvereniging Deurne Centrum is geboren
DeurneVzw Winkelcentrum Gallifortlei gaat dit jaar verder Winkeliersvereniging Deurne Centrum. De vereniging verwelkomt alle ondernemers van aan het Cogelsplein tot aan de Venneborglaan. “We kregen de vraag om een winkelvereniging te hebben die zich meer uitstrekte over heel het centrum van Deurne.”
Sinds eind 2019 kent Deurne opnieuw een winkelvereniging. VZW Winkelcentrum Gallifortlei behartigt de belangen van alle ondernemers van de Gallifortlei en de omliggende straten. Maar daar komt nu verandering in. “Onze acties en enthousiasme moeten aanstekelijk hebben gewerkt. We hebben vorig jaar ontzettend veel nieuwe leden bij gekregen en verschillende acties op poten kunnen zetten. De vraag kwam meer en meer naar boven om een winkelvereniging te hebben die zich meer uitstrekte over heel het centrum van Deurne”, verklaart voorzitter Hoeckx Alain.
Het bestuur van de winkelvereniging besloot daarom om vanaf 2022 verder te gaan als Winkeliersvereniging Deurne Centrum. “We verwelkomen alle ondernemers van aan het Cogelsplein tot aan de Venneborglaan. Maar ook ondernemers uit andere kernen zijn welkom om hun ideeën te delen. Zo organiseerden we gisteren nog een nieuwjaarsdiner met ondernemers uit alle windstreken van Deurne”, aldus Hoeckx.
2-districtenpijl kent start pal in centrum Deurne
Ook dit jaar zal VZW Het Klein Verzet op zondag 10 juli de 2-districtenpijl organiseren. “De koers is gestegen in categorie, zijnde UCI 1.2 en zal zijn start kennen aan het einde van de Gallifortlei. Net als vorig jaar gaan we opnieuw een feestelijke rommelmarkt inrichten. Dat was vorig jaar zo’n immens succes!” Met het verdwijnen van de tijdelijke inrichting op de Frank Craeybeckxlaan kent de koers nu een gewijzigd parcours. “Dat geeft ons enkele opportuniteiten om ook de Frank Craeybeckxlaan te voorzien van extra activiteiten. We maken er de feestdag van het centrum van. Wat dat precies inhoudt kan nog niet zeggen, maar dat het een fantastische dag gaat worden voor jong en oud.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Burgemeester sluit café voor twee maanden: “Grote overlast voor buurt met schoolgaande kinderen en speelplein”
Het college volgt burgemeester Bart De Wever (N-VA) in zijn beslissing om café Costa op het Koxplein in Borgerhout te sluiten. De zaak blijft dicht tot 27 mei na herhaaldelijke illegale feiten.Antwerpen -
Hulpdiensten rukken uit voor brandje in synagoge
De hulpdiensten werden zondagnamiddag opgeroepen voor een brand in de synagoge aan de Charlottalei.Antwerpen -
Tweakers
Welke laptops kunnen pronken met de beste batterij? “De langste accuduur van maar liefst 19 uur en 21 minuten hebben we op dit toestel gemeten”
De bedenkers van de laptop hadden destijds een helder doel: computers makkelijk overal mee naartoe nemen. In bepaalde omstandigheden wil je zo’n ding dan ook gebruiken op plaatsen waar niet meteen een stopcontact in de buurt is. En dat liefst zo lang mogelijk. Laptopexpert Jelle Stuip van technologiesite Tweakers tipt daarom, binnen drie prijsklassen, de laptops met een langgerekt batterijleven. -
-
PREMIUM
Drugsbaas ‘Bolle Jos’ stuurt zijn kat naar proces: gerechtshof in Luik toch omgevormd tot versterkte burcht
De kogelwerende schermen en zwaarbewapende agenten staan klaar in Luik voor het drugsproces met de Nederlandse drugsbaas ‘Bolle Jos’, Jos Leijdekkers (31) in de hoofdrol. Zijn Belgische organisatie met 37 verdachten, onder wie Antwerpenaars Niels D.C. en Jonas W. en de Waaslander Abdessalem B.A., wordt verdacht van de invoer van tonnen cocaïne, wapenbezit en het opzetten van cannabisplantages. In het Luikse dossier is ook een spoor naar de verdwenen ‘drugsoma’ Naïma Jillal. “Haar Polo? In stukken gezaagd en bij het oud ijzer gesmeten.”Antwerpen -
PREMIUM
Drillrappers ‘Go Fast’ riskeren tot 9 jaar cel voor dubbele moordpoging: “Mannen die met politie praten, schiet ik neer”
Vier leden van de drillrapgroep Go Fast staan terecht voor de dubbele moordpoging op twee rivaliserende drillrappers. De twee jongemannen werden vanop een scooter neergeschoten maar overleefden de moordpoging. Op het proces vroeg de aanklager straffen tot 9 jaar. De verdediging vroeg de rechters de opruiende rapvideo’s niet te verwarren met de realiteit. “Of dacht u écht dat Bob Marley een politieman neerschoot toen hij zong ‘I shot the sheriff’. Ik denk het niet.”Antwerpen -
Mijntelco
Niet langer gebonden aan de (mindere) modem van je operator: kiezen we binnenkort zelf ons ideale apparaat?
Als het van het BIPT afhangt, kunnen we straks kiezen welke modem we nemen wanneer we een nieuw internetabonnement afsluiten. De Belgische telecomregulator kondigde daar eind vorig jaar een ontwerpbesluit voor aan. Het zou betekenen dat je als klant niet langer verplicht bent om de modem van je internetprovider te gebruiken, maar je eigen apparaat kan aansluiten op het netwerk. Mijntelco.be zoekt uit of dat een goede verandering zou zijn. -
Vergeet de minitas: XL-totebags zijn deze lente de grootste trend
Berg die minitassen voorgoed op en laat je innerlijke Mary Poppins stralen met een praktische én stijlvolle XL-tas. De big shopper maakt dit voorjaar eindelijk haar grote comeback.