Stephaan Du Lion en drie van zijn vier slachtoffers: Eve Poppe, Ariane Mazijn en Lutgarda Bogaerts.
Volledig scherm
Stephaan Du Lion en drie van zijn vier slachtoffers: Eve Poppe, Ariane Mazijn en Lutgarda Bogaerts. © RV/VTM

ASSISEN LIVE. “Ik heb haar gewurgd met het snoer van de krultang”: glazenwasser Stephaan Du Lion geeft voor het eerst details prijs van de moorden

AntwerpenVandaag, iets meer dan 30 jaar na de dood van zijn eerste slachtoffer, start het assisenproces tegen seriemoordenaar Stephaan Du Lion (58). Hij zal zich moeten verantwoorden voor de moord op niet minder dan vier vrouwen in de jaren negentig. De assisenvoorzitter verhoort op dit moment Du Lion, die altijd heeft verklaard zich geen details meer van zijn moorden te kunnen herinneren. Vandaag verhoorde de voorzitter hem over de moorden zelf. Daarbij gaf Du Lion pas helemaal aan het einde van de zitting wat details prijs.

  1. Tim (43) doet koffiebar tijdens ramadan al om 4 uur (!) ‘s ochtends open: “Mijn moslimvrienden een maand missen? Dat wil ik niet”
    PREMIUM

    Tim (43) doet koffiebar tijdens ramadan al om 4 uur (!) ‘s ochtends open: “Mijn moslim­vrien­den een maand missen? Dat wil ik niet”

    Tim Jensen (43), zaakvoerder van koffiebar Viggo’s op het Antwerpse De Coninckplein, heeft een hart voor zijn klanten. Oók voor zij die aan de ramadan deelnemen. Omdat Tim moslims tijdens de vastenmaand hun bakje troost wil blijven aanbieden, zwaait hij één keer per week om 4 uur de deuren open. “Iederéén is op dat vroege uur welkom. Behalve zatlappen na een nachtje stappen.”
    Antwerpen