Antwerpse studenten vanaf februari welkom in vernieuwde studentenhome Ten Prinsenhove
AntwerpenDe voormalige peda Ten Prinsenhove in de Antwerpse Koningstraat wordt vanaf februari opnieuw opengesteld voor studenten. Dat meldt erfpachthouder LIFE. De nieuwe studententoren ‘Prince’ telt 156 studentenwoningen en biedt ook plaats voor kortere verblijven, gastprofessoren of jonge professionals.
Delen per e-mail
In 2018 gaf de UAntwerpen de residentie Ten Prinsenhove voor vijftig jaar in erfpacht. Twee jaar eerder was het gebouw gesloten omdat het niet meer aan de normen van brandveiligheid voldeed.
Samen met vastgoedontwikkelaar Xior werd de toren grondig gerenoveerd. De nieuwe toren, omgedoopt tot ‘Prince’, ontvangt zijn eerste bezoekers in februari.
Het woonproject telt 156 kamers, die naast studenten ook bedoeld zijn voor (gast)professoren, uitwisselingsstudenten en zomercursusstudenten die een kortere periode blijven. “We voorzien verschillende types kamers: van friends rooms waar je met vrienden of medestudenten kan verblijven tot sky rooms die luxueuzer zijn uitgerust”, zegt CEO van LIFE Toon Haverals. Het gebouw heeft ook fitness- en vergaderruimtes, keukens, een dakterras en een ‘skylounge’. Huurprijzen starten bij 400 euro per maand.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Antwerpen
Wandelaar ruimt hondenpoep niet op en krijgt GAS-boete
De politie heeft gisteren in Deurne Noord een actie gehouden tegen overlast. Een sluikstorter en een wildplasser werden op heterdaad betrapt. Daarnaast werden ook 39 andere overtredingen vastgesteld. -
Energie
Voor sommige mensen wordt de energiefactuur weer iets duurder
Hebt u ook al gemerkt dat uw energiefactuur sinds 1 januari duurder uitvalt? Daar zijn twee mogelijke redenen voor: de windmolenparken op zee en de afschaffing van de regeling met de terugdraaiende teller. Mijnenergie.be bekijkt hoe dat effect heeft op uw rekening. -
ANTWERPEN
50 jaar speelgoedgeschiedenis van In den Olifant verhuist met nieuwe eigenaars: “Zaak is ooit nog van mijn vader geweest, de cirkel is rond nu”
Wie kwalitatief en duurzaam speelgoed denkt in Antwerpen, denkt ‘In den Olifant’, al een halve eeuw lang. Nele en Bert Vekemans namen de zaak een klein jaar geleden in volle lockdown over en verhuisden dit weekend heel hun hebben en houden naar de nieuwe winkel in de Lombardenstraat. “We verkopen nu ook meer babyspeelgoed, Playmobil en wat absoluut nog ontbrak: Lego.” -
-
Aangeboden door Candor
WONEN. Residentieel wonen met de dienstverlening van een hotel
Investeren in uw eigen residentieel appartement waar uw huurder gebruik kan maken van hoteldiensten? Bij het project Initium in hartje Antwerpen is het mogelijk. Het nieuwste woonpoject van Candor herbergt zowel een hotel als residentiële appartementen. Het gaat om serviced apartments of appartementen waar je gebruik kan maken van bepaalde diensten. Ideaal voor bijvoorbeeld expats. -
Wat moet ik doen met 100.000 euro aan spaargeld?
-
Hoboken
Bejaard koppel dood aangetroffen in woning: geen aanwijzingen van kwaad opzet
Twee bejaarde mensen werden vrijdagochtend dood aangetroffen in hun woning in de Daniël Baginierlaan. Volgens de politie zijn er momenteel geen aanwijzingen van geweld of kwaad opzet. -
Auto’s onder de olie nadat vrachtwagen tegen onderkant van brug botst
Een vrachtwagen van Stadsreiniging heeft vanmorgen heel wat schade aangericht aan een brug in de Sterckshoflei in Deurne. De kraan van de vrachtwagen stak door een technisch defect te hoog op de vrachtwagen. Bij de doortocht ramde de kraan de onderkant van de brug. De drukleidingen van de kraan werden opengereten en de olie spoot in het rond. Geparkeerde wagens moesten door de brandweer gereinigd worden.