MediaMixer maakt voor Telenet Business online tv-programma voor ondernemers met digitale durf
Volledig scherm
MediaMixer maakt voor Telenet Business online tv-programma voor ondernemers met digitale durf © MediaMixer

Antwerps bedrijf maakt online tv-programma voor ondernemers met digitale durf

AntwerpenMet NSPIRE On Air levert het Antwerpse storytelling agency MediaMixer een gloednieuw online tv-programma af in opdracht van Telenet Business. NSPIRE On Air neemt in drie afleveringen ondernemers mee in een wereld vol technologie. Centrale gasten als Hans Bourlon, Thierry Geerts en Martijn Aslander vullen reportages aan tot een volwaardig format. “Dit is inspireren en informeren op een erg hoogstaande manier, met een vleugje entertainment.”

  1. HUIZENJACHT. De Antwerpse stationsbuurt, de mooiste toegangspoort tot de Koekenstad: “Een tweeslaapkamerappartement kost je hier 200.000 euro”
    PREMIUM

    HUIZEN­JACHT. De Antwerpse stations­buurt, de mooiste toegangs­poort tot de Koekenstad: “Een tweeslaap­ka­mer­ap­par­te­ment kost je hier 200.000 euro”

    Op zoek naar een nieuwe stek of gewoon nieuwsgierig naar wat de huizen tegenwoordig kosten in Vlaanderen en waar iedereen wil wonen? Wij gaan elke week op onderzoek met een lokale immomakelaar. Deze week: de stationsbuurt in Antwerpen. “Misschien wel de meest bereikbare buurt van Antwerpen, en je hebt hier álles.”
    Antwerpen
  2. Luc Van der Kelen over het woke-incident in de Arenberg: “Eens je begint met het herschrijven van de geschiedenis, weet je niet waar het stopt”
    PREMIUM

    Luc Van der Kelen over het wo­ke-incident in de Arenberg: “Eens je begint met het herschrij­ven van de geschiede­nis, weet je niet waar het stopt”

    De Arenbergschouwburg domineerde deze week het Antwerpse nieuws omwille van vier portretten van witte mannen, weggezet met een zeker dedain als “niet-woke”, en sindsdien verdwenen uit de trappenhal van het theater. En wat domineerde in dezelfde periode het (inter)nationale nieuws? Stikstof, het dure leven, een aardbeving... U mag kiezen. Een heel verschil.
    Antwerpen
  1. “Een bougie op een roeiboot, is dat nu het beloofde vuurwerk?”: hoe het legendarische ‘Antwerpen 93’ met een flop begon, maar er een wereldstad van maakte
    PREMIUM

    “Een bougie op een roeiboot, is dat nu het beloofde vuurwerk?”: hoe het legendari­sche ‘Antwerpen 93’ met een flop begon, maar er een wereldstad van maakte

    “We zijn plots met een schok vooruitgegaan”, zegt Tom Lanoye. Wanneer Antwerpen zich in 1993 Culturele Hoofdstad van Europa mag noemen, betekent dat het begin van een nieuw tijdperk voor de stad. Wie waren de hoofdrolspelers tijdens dat iconische evenement, nu 30 jaar geleden? Wat viel er te beleven? En hoe sterk veranderde de stad? “Wandelaars struikelden over de paaltjes die de Meir plots autovrij moesten maken. De mensen noemden ze ‘bobkes’.”
    Antwerpen