Begin maart 2018 viel er nog een pak sneeuw in Antwerpen. Komt het er nu ook van, maar dan op 1 april?
Volledig scherm
Begin maart 2018 viel er nog een pak sneeuw in Antwerpen. Komt het er nu ook van, maar dan op 1 april? © Klaas De Scheirder

Antwerpen is klaar om wegen veilig te houden bij laat sneeuwoffensief

AntwerpenEr komt donderdagnacht sneeuw aan. Een laagje van enkele centimeters in Antwerpen is niet uitgesloten. De strooidiensten staan paraat om uit te rijden met zout en pekel om rijwegen en fietspaden veilig te houden.

  1. De populairste elektrische bedrijfsauto’s op een rij: dit moet je weten over de kosten bij privé en professioneel gebruik
    Jobat

    De populair­ste elektri­sche bedrijfsauto’s op een rij: dit moet je weten over de kosten bij privé en professio­neel gebruik

    Het loon op een fiscaal aantrekkelijke manier spekken gebeurt met extralegale voordelen, zoals maaltijdcheques, een groepsverzekering of een hospitalisatieverzekering. In dat rijtje hoort uiteraard ook de bedrijfswagen thuis. Welke elektrische modellen krijgen daarbij de voorkeur? En hoe zit het precies met de kostenverdeling tussen werkgever en werknemer? Jobat.be biedt een overzicht.
  1. Niet langer gebonden aan de (mindere) modem van je operator: kiezen we binnenkort zelf ons ideale apparaat?
    Mijntelco

    Niet langer gebonden aan de (mindere) modem van je operator: kiezen we binnenkort zelf ons ideale apparaat?

    Als het van het BIPT afhangt, kunnen we straks kiezen welke modem we nemen wanneer we een nieuw internetabonnement afsluiten. De Belgische telecomregulator kondigde daar eind vorig jaar een ontwerpbesluit voor aan. Het zou betekenen dat je als klant niet langer verplicht bent om de modem van je internetprovider te gebruiken, maar je eigen apparaat kan aansluiten op het netwerk. Mijntelco.be zoekt uit of dat een goede verandering zou zijn.
  2. Tweestrijd bij Red Bull? Of toch die gouwe ouwe Alonso? Bewijs dat jij dé racekenner bent en registreer je team nu voor de Gouden Formule 1
    Gouden Formule 1
    9

    Tweestrijd bij Red Bull? Of toch die gouwe ouwe Alonso? Bewijs dat jij dé racekenner bent en registreer je team nu voor de Gouden Formule 1

    De eerste twee GP’s van het nieuwe F1-seizoen zitten er intussen al even op. En zo ook de eerste speeldag van de Gouden Formule 1. Betekent dit dat jij te laat bent om jouw droomteam nog in te schrijven? Neen hoor, helemaal niet: ga aan de slag voor de volgende GP in Australië (en de rest van het seizoen) en scoor nog steeds prachtige prijzen.
  3. Dean Doncos ruilt Racing Mechelen voor City Pirates dat ook Köse (Mariekerke-Branst) haalt, maar Sawaneh ziet vertrekken: “Manier waarop is jammer”
    PREMIUM

    Dean Doncos ruilt Racing Mechelen voor City Pirates dat ook Köse (Mariekerke-Branst) haalt, maar Sawaneh ziet vertrekken: “Manier waarop is jammer”

    Wat al een beetje in de lucht hing werd deze week ook bevestigd. Na Kurt Weuts neemt Racing Mechelen aan het einde van het seizoen ook afscheid van Dean Doncos. De 24-jarige aanvaller vertrekt na vijf jaar bij groenwit en tekende bij reeksgenoot City Pirates. Wij noemden het vertrek bij Racing niet zozeer een verrassing, maar dat zag Doncos toch enigszins anders.