Stengs druipt af na zijn rode kaart op Anderlecht.
Volledig scherm
Stengs druipt af na zijn rode kaart op Anderlecht. © Eleven - Belga

Stengs krijgt in beroep mildere straf: Antwerp-speler drie wedstrijden geschorst en één met uitstel

AntwerpDe Disciplinaire Raad voor het Profvoetbal heeft vrijdagavond vier speeldagen schorsing, waarvan drie effectief, en 3500 euro boete opgelegd aan Antwerp-speler Calvin Stengs. De Nederlander kreeg afgelopen zondag rood voor een slag in de richting van Anderlecht-speler Amadou Diawara. Eerder legde het Disciplinair Comité vier speeldagen effectief op, in beroep wordt de straf afgezwakt.

61 reacties

  • Smet Pascal

    2 maanden geleden
    Misschien gaat het in beroep gaan uit gewoonte nu stoppen. Slaan moet bestraft worden en 3 weken was dan zeker niet overdreven.
  • Guy Lefebure

    2 maanden geleden
    Prima zo. Een slag geven en reclameren voor 3 matchen schorsing. Nu 4. Goed zo.
  • willy staes

    2 maanden geleden
    Ja en zo verzwakt men Antwerp,de twee aanslagen van de Anderlecht speler op strengs voordien daar spreken ze niet over
  • Patrick Weyers

    2 maanden geleden
    Eindelijk een terechte, no-nonsens straf. Al mocht het iets meer zijn. Nu De Laet nog schorsen.
  • Johan Van Rompaey

    2 maanden geleden
    Ik heb als Antwerp supporter geen probleem met de straf. Dit hoort niet thuis op een voetbalveld ook al was het een reactie op, Iets wat zo goed als nergens wordt vermeld. Ik hoop wel dat de bond deze strafmaat ook consequent bij anderen hanteerd. Helaas zal dit niet zo zijn. Vooral dit stoort mij aan de arbitrage in België. Twee maten en gewichten met vooral beïnvloeding van het beslissingsorgaan. Ze steken het zelfs niet weg
  1. Met drie op een zakdoek: Genk, Union of Antwerp, wat zijn hun troeven in de strijd om de titel (en wat niet?)
    PREMIUM
    10

    Met drie op een zakdoek: Genk, Union of Antwerp, wat zijn hun troeven in de strijd om de titel (en wat niet?)

    Stevenen we af op de spannendste titelstrijd in jaren? Met nog vijf speeldagen te gaan, zitten er slechts zeven punten verschil tussen het nummer één en het nummer drie in de hoogste voetbalklasse. Na de halvering van de punten is dat al helemaal een peulschil. Kan leider Genk straks de kloof weer uitdiepen of komen ‘jagers’ Union en Antwerp voor de start van de play-offs nog wat dichter bij hun ‘prooi’? Wij zetten de plus- en minpunten van elke titelkandidaat op een rijtje. En wat zeggen de cijfers?