Officieel: Mark van Bommel is de nieuwe coach van Antwerp
AntwerpAntwerp heeft de komst van Mark van Bommel geofficialiseerd. De Nederlander ondertekende een contract voor twee seizoenen. Hij moet de Great Old naar succes leiden volgend seizoen.
De laatste details werden begin deze week afgerond.
En dus stond niets een contract nog in de weg.
Van Bommel is de opvolger van Brian Priske - hij werd afgelopen maandag aan de kant geschoven op de Bosuil.
De Nederlander heeft een enorm palmares als speler. Succesvol bij PSV, Barcelona, Bayern München en AC Milan. Als trainer lukt het voorlopig allemaal wat minder.
Zowel bij PSV als bij Wolfsburg werd zijn contract vroegtijdig beëindigd. Maar dat weerhield Antwerp niet om Van Bommel aan te stellen als nieuwe T1.
In Deurne Noord gelooft men in zijn voetbalvisie en zijn kwaliteiten, is men ervan overtuigd dat hij de juiste man op de juiste plaats is. Ingefluisterd door Marc Overmars, die sinds kort de sportieve lijnen uitzet én die Van Bommel al heel lang kent.
De nieuwe trainer neemt met Andries Ulderink en John Stegeman twee landgenoten mee in zijn technische staf. De komende weken zal die staf verder worden uitgebouwd, met onder andere Jürgen Dirkx.
Vanaf 20 juni is het aan hen. Dan start de voorbereiding op het nieuwe seizoen.
Begin juli staat er een stage gepland in Oostenrijk, op 21 juli start de Europese campagne al in de voorronde van de Conference League.
De druk op Van Bommel en co zal er meteen zijn.
Het doel is simpel: bovenaan eindigen in het klassement, de poulefase halen in de Conference League én een Europees ticket aan het einde van het seizoen.
Verwacht wordt dat Antwerp de komende weken de kern een nodige upgrade zal geven met een aantal versterkingen.
De zomer kondigt zich alleszins zwoel aan op de Bosuil.
Lees ook.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Antwerp3
Een mindere dag kan iedereen overkomen, ook Antwerp: “We moeten van een mug geen olifant maken”
Weinig bezieling, weinig beleving, weinig animo en slechts één punt tegen STVV. Een dinsdagavond om snel te vergeten voor Antwerp. “Dit is een goede wake-upcall”, zegt Bjorn Engels. -
Mijnenergie
Was in de droogkast of aan de draad? Zoveel euro scheelt dat op je energiefactuur
Ben jij net als vele anderen op zoek naar manieren om de kosten van je energiefactuur te drukken? Als je er de ruimte voor hebt, droog je kleren in de lente en de zomer dan zeker buiten aan de wasdraad. Mijnenergie.be zocht uit hoeveel je er exact mee kan besparen. -
Antwerp6
Onze watcher ziet hoe je geen pijl op Nainggolan en co kan trekken: “Maar drie punten leggen iedereen het zwijgen op”
Royal Antwerp FC won in Gent. De manier waarop? Die interesseert hen niet. “We waren niet in Gent om te entertainen”, zei Brian Priske. Onze Antwerp-watcher analyseert: “De Great Old is al een heel seizoen lang een raadselachtige ploeg.” -
-
Antwerp3
IN BEELD. Nainggolan deelt nog handtekeningen uit, rest van Antwerp-spelers verlaat na nederlaag snel Bosuil
Van hoerastemming was er geen sprake, bij de terugkeer van de spelers van Antwerp op de Bosuil. ‘The Great Old’ verloor met 2-1 op Anderlecht en zo zullen de mannen van Brian Priske nog alle zeilen moeten bijzetten om dat ticket voor play-off 1 veilig te stellen. Het gros van de spelers trok meteen naar huis, enkel Radja Nainggolan en Michael Frey deelden nog enkele handtekeningen uit. Maar of dat helemaal van harte was... -
Jupiler Pro League109
De riem als wapen: Antwerp-fans gaan confrontatie aan met Club-aanhang, Radja en co proberen brandje te blussen
Geen fraaie beelden na affluiten op Jan Breydel. Enkele bezoekende fans van Antwerp slaagden erin uit hun supportersvak te breken. Ze probeerden zo de confrontatie aan te gaan met de Club Brugge-aanhang. -
HLN Shop
Het kiezen van de juiste airco is maatwerk: zo bega je geen miskoop
Heerlijk, die warme dagen. Al kan de hitte in huis het behoorlijk lastig maken om te slapen en te werken. Een airco biedt dan instant verkoeling, maar hoe kies je uit alle modellen op de markt het toestel dat ideaal is voor jou? HLN Shop helpt je op weg. -
Antwerp10
Spits Vincent Janssen wil prijzen pakken met Antwerp: “Na gesprek met Overmars was ik meteen enthousiast. En ik ben alleen nog enthousiaster geworden”
“Wat ik het meest ga missen aan Mexico? Het weer.” Vincent Janssen (28) sprak voor het eerst als de nieuwe spits van Royal Antwerp FC. “Ik móet presteren. Maar dat is overal zo in het leven.”
16 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerErwin Hyndrikx
Jo Vans
Johan Janssen
Dany Herman
rudi swinnen