Kompany eerder tevreden dan opgelucht: “Ach, druk is er altijd op Anderlecht. Ook voor een 8-jarige speler in de jeugd”
AnderlechtEr zat na de matige resultaten van de voorbije weken druk op de ketel bij Anderlecht. Was de opluchting bij Vincent Kompany daarom extra groot na de zege op Mambourg?
“Ach, de druk is er altijd op Anderlecht. Altijd”, aldus Kompany. “Dat geldt ook voor een 8-jarige speler in de jeugd. Dat is moeilijk om uit te leggen aan mensen die nooit echt bij Anderlecht geweest zijn. Maar het moét altijd, die druk is er altijd. En als je trainer of speler van Anderlecht bent, dan moet je dat als een privilege zien. Daarom ben ik nu niet op een andere manier omgegaan met de druk dan ooit tevoren in mijn carrière. Ik heb me geconcentreerd op wat ik wel in de hand heb.”
Na de wedstrijd oveheerste vooral tevredenheid, voegt Kompany nog toe. “We winnen een voetbalwedstrijd en dat moet je respecteren. In de kleedkamer vier je dat natuurlijk met je staf en spelers. Maar nu zit ik alweer met Seraing in mijn hoofd, zo zit ik in elkaar.”
Kompany over de basisplek van Lior Refaelov:
Lees ook:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
64
DE CRISIS BIJ ANDERLECHT, DEEL 1. Rood, roder, roodst: de duizelingwekkende cijfers achter de bodemloze paars-witte put
-
Mijnenergie
Tijdens je vakantie thuis niets verbruiken, maar toch betalen: dit kan je eraan doen
Vertrek je binnenkort op vakantie en verbruik je geen energie? Dan lijkt een nulfactuur voor die periode het logische gevolg. Toch zal je in de praktijk ook stroom en aardgas betalen tegen de op dat moment geldende prijzen. Al valt daar wel iets aan te veranderen. Mijnenergie.be legt uit waarom je toch betaalt en hoe je daar een mouw aan past. -
8
Zelfs Klopp en Ten Hag zijn gecharmeerd: kan Anderlecht kersvers Nederlands international Bart Verbruggen nog lang houden?
De intenties van Anderlecht zijn duidelijk. Zij willen hun doelman Bart Verbruggen, vanaf nu ook Nederlands international, nog een jaar houden. Maar in de coulissen gonst het van de geruchten. Het wordt een warme zomer op Neerpede. -
-
PREMIUM21
Een promotie in 2017, twee bekers en nu ook de titel voor de Great Old? “Antwerp is wakker, daar mogen ze Mister Gheysens voor bedanken”
-
PREMIUM1
“Een grappenmaker naast én een wapen op het veld”: op zoek naar de meerwaarde van Islam Slimani, de Algerijnse bliksemafleider van Anderlecht
“Een uitgesproken mening, warmbloedig en passioneel.” Islam Slimani (34) is de levenslijn van Anderlecht in een voorts grijs seizoen. Een inschatting over de meerwaarde van de Algerijn voor paars-wit. “Hij is de eerste om een grap te maken. Maar als het serieus moet zijn, móet het ook serieus zijn. Dat zien jullie aan zijn felle reacties.” -
Livios
Hopen werk op de tuinkalender van juni: "Zeer belangrijk om snoeiafval goed op te ruimen”
Deze maand is extra druk voor (hobby)tuiniers: de moestuin draait op volle toeren, het onkruid plant zich razendsnel voort én er moeten hagen gesnoeid worden. Daarbovenop kan zomerdroogte al voor problemen zorgen. Bouwsite Livios vroeg tuinexpert Bart Verelst hoe je deze klussen best aanpakt. -
Anderlecht verloor 500.000 euro aan internetfraude
5 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerHans Verelst
Etienne Vanhoegaerden
Peter Gabriels
Thierry Lints
Christiaan GOETHALS