Archiefbeeld van Rock Teralfene in 2018.
Volledig scherm
Archiefbeeld van Rock Teralfene in 2018. © Mozkito

Rock Teralfene keert terug als tweedaags zomerfestival

TeralfeneRock Teralfene keert na een noodgedwongen pauze van twee jaar eindelijk terug. In een volledig nieuw kleedje en niet meer op de laatste zaterdag van september. De tiende editie wordt een tweedaagse tijdens de zomer, met overdag een zomerbar en ‘s avonds rockoptredens. De eerste naam werd intussen ook al gelost.

0 reacties

  1. Burgemeester legt drie minderjarigen plaatsverbod op tegen overlast in stationsbuurt: “We krijgen steeds meer te maken met problemen die overwaaien uit de hoofdstad en willen sterk signaal geven”

    Burgemees­ter legt drie minderjari­gen plaatsver­bod op tegen overlast in stations­buurt: “We krijgen steeds meer te maken met problemen die overwaaien uit de hoofdstad en willen sterk signaal geven”

    Burgemeester Jo Fonck (Vooruit) heeft drie minderjarigen een plaatsverbod opgelegd. Het gaat om minderjarigen die aanwezig waren bij de vechtpartijen die op 3 en 14 maart plaatsvonden in de stationsomgeving. Het plaatsverbod gaat in vanaf maandag 27 maart en geldt voor een maand.
    Denderleeuw