Axelle Wasiak naar Jeugd Olympische Spelen
De jonge schermster Axelle Wasiak en haar trainer Michaël Willems van Flanders Fencing uit Aarschot zijn vertrokken naar de Jeugd Olympische Spelen in Buenos Aires (Argentinië). Daar vindt van 6 tot 18 oktober de derde zomereditie van de Olympische Spelen voor de jeugd plaats.
Jonge toptalenten van 15 tot 18 jaar uit maar liefst 206 landen nemen er deel. Naast schermen zijn ook andere sportdisciplines zoals breakdance, karate, freestyle BMX en veel meer vertegenwoordigd.
"Aan de Jeugd Olympische Spelen mogen enkel de zestien beste schermsters ter wereld deelnemen", weet Lara Mintiens van Flanders Fencing. "Op het jongste WK in het Italiaanse Verona behaalde Axelle een vijfde plaats. Daarom hoort ze bij de beste ter wereld. Dit is een uiterst goede prestatie voor een jonge en kleine schermclub als Flanders Fencing uit Aarschot."
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Herselt
Berging achter woning brandt uit
De brandweer moest donderdagavond uitrukken naar de Herentalsesteenweg in Herselt. Daar was rond 20 uur brand ontstaan in de berging achter een woning. Mogelijk is de brand ontstaan door een defect aan de batterij van een elektrische fiets. De materiële schade aan de tuinberging is groot. In de berging lagen ook autobanden opgeslagen. De brand ging daarom gepaard met een grote rookontwikkeling. -
PREMIUMTienen
RESTOTIP. Bar Fie: “Van overheerlijk schepijs tot heerlijk ontbijt of lunch”
De Leuvensestraat heeft er weer een topzaak bij. Sinds kort openden Sofie Anthoons en Toon Van Overbeke ‘Bar Fie’. Voor onze streek niet echt een onbekende, want sinds 2003 hadden ze hun ijsjeszaak in Korbeek-Lo. Het koppel droomde ervan om een zaak te hebben met een verbruikszaal waar men ook ontbijt en lunch kan serveren, en die droom hebben ze dus gevonden in Tienen. -
Tweakers
De beste tablets voor elk budget: vier aanraders van onze expert
Surf je graag in alle comfort? Meestal volstaat een smartphone, maar ’s avonds op de sofa of in bed is een tablet met een groter scherm toch net iets aangenamer. Valt kiezen uit het ruime aanbod je zwaar? Technologiesite Tweakers plaatst de vier beste exemplaren van dit moment naast elkaar. -
-
PREMIUMAarschot
Voormalige technische school krijgt nieuw leven als residentie ‘De vakschool’: “Hedendaags wonen in een historisch pand”
De Heistse projectontwikkelaar V&V Group bezorgt de voormalige technische school langs de Diestsestraat in het centrum van Aarschot een tweede leven. “Een uniek project in een historisch waardevol gebouw met behoud van het stadsbeeld”, vertellen zaakvoerders en echtgenoten Kristof Van Velthoven (36) en Anke Ver Elst (36). -
merodegebied
Zes Merodegemeenten zetten boerenschansen in de kijker tijdens Archeologiedagen: “Bezoekers krijgen unieke kans om ze allemaal te herontdekken”
De zes Merodegemeenten Laakdal, Scherpenheuvel-Zichem, Hulshout, Herselt, Westerlo en Tessenderlo nemen dit weekend gezamenlijk deel aan de Archeologiedagen 2022. Onder de noemer ‘Verschans je in de Merode’ staan de boerenschansen in het gebied in de kijker. -
Spaargids.be
Maakt inflatie je persoonlijke lening duurder? “We evalueren onze tarieven regelmatig”
Inflatie heeft momenteel een flink deel van de wereld in haar greep. Ook Europa, ook België. Het prijspeil van goederen en diensten blijft stijgen en je koopkracht daalt. Maar wat als je net nu een persoonlijke lening wil afsluiten? Spaargids.be vraagt na of dat een goed idee is. -
Livios
Heerlijk relaxen in eigen tuin: zo geef je de gezelligheid een flinke boost
Nu de zon al enkele dagen van de partij is, trekken we met z’n allen naar buiten om te genieten. Dat lukt des te beter in een gezellige tuin. Heb je groene vingers of net helemaal niet? Dat maakt niet uit. Met deze tips van bouwsite Livios tover je je tuin om tot een uitnodigende ruimte waar je fijn kan vertoeven met familie en vrienden.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer