Verkoop politiegebouw moet minstens 2 miljoen euro opleveren (en er wordt nog meer verkocht in Aalter)
AalterAalter gaat na de bouw van een nieuw politiekantoor aan het gemeentehuis, het bestaande politiekantoor verkopen. Er wordt minstens 2 miljoen euro verwacht.
Delen per e-mail
Aalter heeft na het te koop zetten van heel wat gebouwen in Knesselare nu een nieuwe lijst met gebouwen die ze gaan verkopen. Meest opvallende verkoop wordt het bestaande politiekantoor in de Stationsstraat, dat ingeschreven staat voor een opbrengst van 2 miljoen euro. Ook al hoopt de gemeente nog meer te geld te kunnen cashen. De verkoop staat wel pas in 2024 gepland, want eerst moet naast het gemeentehuis nog een nieuw politiekantoor gebouwd worden.
Eerder kon je op HLN ook al lezen dat de site van de oude bibliotheek in de Boomgaardstraat in Aalter verkocht zal worden. Daar wil de gemeente 600.000 euro voor opstrijken. Ook het OCMW-gebouw aan de Maldegemseweg in Knesselare wordt verkocht, net als de site Hoogte 1-3 in Knesselare. Samen goed voor een opbrengst van 700.000 euro. In Knesselare wordt wel een nieuw multifunctioneel centrum gebouwd, dat voor nieuwe ruimte moet zorgen in het dorp.
De verkoop van de schoolgebouwen Tabor in Maria-Aalter en Bellem moet de gemeente 550.000 euro opbrengen. In Ursel wordt op termijn ook het pand Oscar Pluis in de Rozestraat verkocht. Daar wordt op 135.000 euro opbrengst gerekend.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Ursel
Jean-Pierre Martens is ‘verdienstelijke Urselnaar’: “Prijs voor alle vrijwilligers in ons rusthuis”
Jean-Pierre Martens is door de stemmers van het Bewonersplatform Ursel InZicht verkozen tot ‘verdienstelijke Urselnaar van het jaar’. -
Lievegem/Eeklo/Sleidinge
Zes Meetjeslandse horecazaken lanceren Valentijnsbox
Na het succes van de dinnerbox, lanceren een aantal horecazaken uit het Meetjesland lanceren nu een Valentijnsbox om af te halen. In de box vind je alles om er een gezellige Valentijn van te maken. -
Apple Watch Series 7 krijgt functie om bloedsuikerwaarden te meten
-
-
Werkplek
Ga je binnenkort in zwangerschapsverlof? Zo zorg je voor een vlekkeloze overdracht
Een zwangerschap is natuurlijk een leuke gebeurtenis. Voor de baby er is, moet er meestal nog veel geregeld worden, zowel thuis als op het werk. Een zwangerschapsverlof brengt op de werkvloer wel wat uitdagingen met zich mee. Jobat.be legt uit hoe jij de overdracht vlot kan laten verlopen, zodat je zonder zorgen in verlof kan gaan. -
PREMIUMAalter
Opvallend minder overlijdens in coronajaar: “Uitbraken in rusthuizen gelukkig kunnen vermijden”
Opvallende vaststelling in de bevolkingscijfers van Aalter. In 2020 zijn er minder Aalternaren overleden dan het jaar voordien. In 2020 zijn 291 Aalternaren overleden, in vergelijking met 315 een jaar eerder. Een opvallende daling, zeker in een coronajaar. Aalter bleef vorig jaar trouwens groeien, voor het veertiende jaar op rij. Er zijn nu 29.241 Aalternaren. Wij duiken in de opvallende cijfers. -
PREMIUMMaldegem
Grillmaster Peter De Clercq wil slot op horeca lossen: “Doe iets, of helft van restaurants gaat nooit meer open”
Peter De Clercq, presentator van Grillmasters op VIER en chef van restaurant Elckerlijc in Maldegem, luidt de alarmbel. Hij wil dat de overheid de restaurants snel weer opent, anders gaat de helft van de sector volgens hem over de kop. “Ik hoor van zowat al mijn collega’s dat de spaarboekjes op geraken. Wacht niet tot in april, want dat zou voor drama’s zorgen”, meent de gewezen wereldkampioen barbecue. -
Multimedia
Slechte wifi? Deze toestellen versterken je signaal tot in het kleinste kamertje
Je wifinetwerk is op zijn sterkst in de onmiddellijke buurt van je draadloze router. Hoe verder in de woning, hoe minder sterk je signaal vervolgens wordt. Als dat problematisch is, kan je het bereik uitbreiden met een wifi repeater. We bekeken enkele populaire modellen.