Sneeuw maakt wegen verraderlijk: automobilist verliest controle op E40 en botst tegen vangrail
Aalter/NeveleDe sneeuw heeft zaterdag zijn tol geëist op de weg. Op de E40 tussen Nevele en Aalter richting kust verloor een bestuurder van een BMW de controle en botste vervolgens tegen de vangrail. De bestuurder werd lichtgewond overgebracht naar het ziekenhuis.
Delen per e-mail
Het was opletten op de weg. Vele wegen lagen bedekt met sneeuw, wat kon leiden tot problemen. Zo ook zaterdag omstreeks 15.30 uur op de E40 tussen Nevele en Aalter richting kust. Een bestuurder van een BMW verloor de controle, wellicht nadat hij over een put bedekt met sneeuw reed. De man probeerde te corrigeren, maar week verder van de baan af.
Zijn glijpartij eindigde tegen de vangrail. De man geraakte op eigen houtje uit het voertuig maar werd lichtgewond overgebracht naar het ziekenhuis. Na een half uur werd de wagen getakeld.
Autobestuurders waarschuwden wel voor de situatie op de E40. De linkerrijstrook was zo goed als onberijdbaar en de middelste rijstrook lag vol met sneeuwsmurrie. Er werd aangeraden niet meer dan 90 kilometer per uur te rijden.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Meetjesland
Brandweer Meetjesland rukte in 2020 het meest uit voor wespennesten
Netwerk Brandweer en de Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten (VVSG) hebben de cijfers bekend gemaakt over het aantal interventies van afgelopen jaar voor de hulpverleningszone Meetjesland. De zone kreeg gemiddeld 24 oproepen per dag binnen en moest in 2020 vooral wespennesten verdelgen. -
PREMIUMZomergem
Oud en jong willen samen De Messink kopen: “Wie heeft hier niet zijn eerste pint gedronken of eerste lief gekust? Dit jeugdhuis mag niet verdwijnen”
Verschillende generaties in Zomergem slaan de handen in mekaar om jeugdhuis De Messink te kopen. Het gebouw in het smalle ‘schoolstraatje’ aan de Dreef wordt verkocht, en de huidige gebruikers krijgen de eerste kans. Maar daar is geld voor nodig. Met leuke acties gaan ‘De Messink Veteranen’ nu op zoek naar minstens 80.000 euro. “Wie heeft daar zijn eerste liefje niet gekust? De Messink mag niet verdwijnen”, klinkt het. -
Commerciële redactie
Familiebedrijf BCA bouwt al 50 jaar woningen op maat: “Vanaf ons twaalfde hielpen wij al mee op de werf”
Het Bouw Coördinatiekantoor Andries, kortweg BCA, is al bijna vijftig jaar een vaste waarde in Aalter. Het familiebedrijf, dat zich specialiseerde in sleutel-op-de-deur woningen, evolueerde naar een volwaardig aannemersbedrijf en projectontwikkelaar met aandacht voor de nieuwste manier van wonen. Maar anders dan de typische grote ondernemingen blijft het familiale karakter een van de belangrijkste waarden die het bedrijf wil uitdragen. “Voor ons geen gestandaardiseerd werk, maar een woning zoals de klant die wil.” -
-
Jobs
Dit worden de uitdagingen voor de ICT-sector in de komende jaren
Vanuit ons kot werken, shoppen, les volgen en eten bestellen. ICT’ers wisten het voorbije coronajaar niet waar eerst gesprongen om al die zaken technisch mogelijk te maken. Maar wat als de pandemie straks voorbij is? Ziet de toekomst er dan nog rooskleurig uit voor de ICT-sector? Jobat.be vroeg het aan Patrick Slaets van technologiefederatie Agoria. -
Aalter
Klassen krijgen week lang ‘feestkoffer’ van bibliotheek: “Als de klas niet naar de bib mag, komt de bib gewoon naar de klas”
De klassen uit alle scholen in Aalter krijgen in de maand maart een week lang een feestkoffer van de plaatselijke bibliotheek. -
Multimedia
Geen geld voor een dure smartphone? Dit zijn onze aanraders onder de 300 euro
Niet elke consument wil 500 euro of 1.000 euro neertellen voor een nieuwe smartphone, en terecht. Anders dan in de beginjaren zijn er ook bij de budgetsmartphones echt wel goede toestellen te vinden. Dit zijn je beste opties met een winkelprijs tot 300 euro. -
Sparen
Tijd om uw woning energiezuinig(er) te maken? Zo vindt u de goedkoopste energielening
Hebt u plannen om uw woning energiezuiniger te maken en denkt u eraan om hiervoor een lening af te sluiten? Weet dan dat u verschillende opties hebt: een specifieke energielening, een hypothecair krediet, een wederopname op uw hypotheeklening of het gratis Vlaamse renovatiekrediet. Spaargids.be overloopt de voor- en nadelen.