‘Onze School’ laat leerlingen in quarantaine niet vallen: “Online zoveel mogelijk contact houden”
UrselOnze School uit Ursel (Aalter) zet volop de online middelen in om de kinderen die thuis in quarantaine moeten blijven, toch bij het lesgeven te betrekken.
Ook Onze School Ursel ziet de voorbije weken een toename van leerlingen en leerkrachten die positief testen op corona. “Om ervoor te zorgen dat leerlingen niet achterop geraken en zich betrokken blijven voelen bij het klasgebeuren, schakelen de leerkrachten tussen fysiek en online lesgeven”, zegt directeur Galatea Goudeseune. “Een pittige opdracht, die er wel voor zorgt dat leerlingen die thuis zitten de meest essentiële inhoud toch kunnen meepikken. Leerlingen in quarantaine zitten ’s morgens klaar om online de uitleg van de leerkracht mee te volgen. Opdrachten, lessen en filmpjes worden voor alle leerlingen klaargezet in Google Classroom, een online klasomgeving waardoor ook de leerlingen thuis alles bij de hand hebben. Zelfs groepswerk hoeven ze niet te missen. Ook dat kunnen ze via hun webcam volgen.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Livios
Laadpaal of gewoon stopcontact: wat is de voordeligste en veiligste keuze voor het laden van je auto?
Binnen afzienbare tijd rijden we allemaal elektrisch. Je (toekomstige) elektrische wagen moet uiteraard regelmatig opgeladen worden. Is de installatie van een laadpaal dan een vereiste? Wat komt daar allemaal bij kijken? En welk budget moet je daarvoor voorzien? Bouwsite Livios legde vijf vragen voor aan specialist Pluginvest. -
Aalter
Groene Pluim gaat dit jaar naar vzw Aalternatief
De Groene Pluim van Groen Aalter gaat dit jaar naar de vzw Aalternatief. -
Aalter
Aalter start nieuwe tienerwerking ‘Lochtink’: van bakworkshop over improvisatietheater tot pottenbakken
Jeugdhuis Kadans en de gemeente Aalter starten met Lochtink een nieuwe tienerwerking op. -
-
Aalter
Subsidie voor elektrische wagens verhoogt, maar geen steun voor elektrische fietsen
Aalter verdubbelt de subsidie voor wie bij een Aalterse dealer een elektrische wagen koopt. -
Aalter-Brug
Kinderen Taborschool wandelen voor man van juf Evie
De kinderen van de Taborschool in Aalter-Brug hebben afgelopen weekend gewandeld, en zo de jongerenwerking van de MS Liga gesteund. -
PREMIUMEeklo/Lievegem
Het Leen blaast 50 kaarsjes uit: zo gaat provincie dat heel het jubileumjaar 2023 vieren
Provinciaal domein Het Leen, op de grens van Eeklo en Lievegem, blaast dit jaar vijftig kaarsjes uit. Een gouden jubileum dat de provincie Oost-Vlaanderen doorheen 2023 wil vieren met heel wat activiteiten. Ontdek hier hoe en wanneer er te vieren valt. -
Jobat
Wil je 100 euro netto meer verdienen? Dan moet je op deze bruto loonsverhoging rekenen
Een loonsverhoging ziet er misschien mooi uit op papier, maar kan bij de eerstvolgende loonfiche best tegenvallen. Tussen het bruto- en nettobedrag van je hoger loon zit namelijk een groot verschil. Jobat.be berekent hoeveel opslag je bruto moet vragen om netto 100 euro over te houden.