Week lang werken aan Zeebergbrug en viaduct De Gheeststraat
AalstDe Zeebergbrug en viaduct De Gheeststraat in Aalst zijn afgesloten tussen 4 en 8 april door werken aan het wegdek. Doorgaand verkeer moet omrijden via de Albrechtlaan.
“Vanaf maandag 4 april vernieuwt het Agentschap Wegen en Verkeer (AWV) de rijweg van de spoorwegbrug langs De Gheestraat (N9) in Aalst. Het lokaal verkeer richting Asse/Brusselsesteenweg kan langs de werfzone passeren. Het verkeer naar het centrum en doorgaand verkeer moet omrijden over de ring van Aalst (R41) via de Albrechtlaan. De werken duren een week en gebeuren gelijktijdig met de werken aan de Zeebergbrug door De Vlaamse Waterweg nv. Om de hinder te beperken worden deze werken bewust tijdens de verkeersluwere periode (paasvakantie) uitgevoerd”, zo meldt de stad Aalst.
Vanaf 4 april werkt De Vlaamse Waterweg nv aan de Zeebergbrug en het agentschap maakt van de gelegenheid gebruik om tegelijk de rijweg van de spoorwegbrug langs De Gheeststraat (N9) in Aalst te vernieuwen. “Voor een beter wegcomfort en de veiligheid krijgt de rijweg van de spoorwegbrug een nieuwe toplaag in asfalt. Deze werken duren een week. Asfaltwerken zijn sterk weersafhankelijk en de planning kan nog wijzigen”, aldus de stad Aalst. “De Vlaamse Waterweg nv investeert in afstandsbediening van bruggen en sluizen. De Zeebergbrug over de Dender wordt alvast voorbereid op deze afstandsbediening door het aanpassen van de elektromechanische uitrusting.”
Verkeerssituatie van 4 april tot 8 april
De fietsers kunnen langs de werfzone van de Gheeststraat passeren. Het gemotoriseerd verkeer staduitwaarts, richting Asse rijdt langs de werfzone. Het verkeer richting centrum moet omrijden via de Ring van Aalst (R41). Tijdens de werken aan de Zeebergbrug zelf is er geen passage over de Dender mogelijk.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Spaargids.be
Klant bij AXA Bank of Crelan? Dit verandert er voor jou als gevolg van de fusie
Eind 2021 was er groot nieuws in de bankensector: Crelan nam AXA Bank Belgium over. De Groep Crelan verdubbelde zo in omvang. Tot nu toe bleven beide merken naast elkaar bestaan. Alleen: hoelang blijft alles nog bij het oude voor jou als klant? Zijn er nu al veranderingen? En welke staan er op til? Spaargids.be geeft een stand van zaken én blikt vooruit. -
Lichte regen en redelijk helder weer in Aalst vanochtend
Het belooft een heldere tot licht bewolkte dag met kans op regenbuien in Aalst. De regen begint rond 9 uur en zal ongeveer 8 uur aanhouden, met een stevige wind uit het zuidwesten. De temperatuur wordt maximaal 12 graden. -
Vergeet de minitas: XL-totebags zijn deze lente de grootste trend
Berg die minitassen voorgoed op en laat je innerlijke Mary Poppins stralen met een praktische én stijlvolle XL-tas. De big shopper maakt dit voorjaar eindelijk haar grote comeback. -
-
Aalst
Vooruit veroordeelt zoveelste daad van zinloos geweld in Aalst: “Waarom geen app waarop je straatintimidatie kan melden?”
Vooruit Aalst veroordeelt de zoveelste daad van zinloos geweld in Aalst op enkele maanden tijd. “Waar eindigt dit? Onmacht overheerst. Is onze gemeenschap niet in staat om dit soort geweld te voorkomen?”, zegt de partij. -
Nu zaterdag opening pastorietuin Erembodegem met voorstelling natuurkunst
De pastorietuin van Erembodegem wordt op zaterdag 25 maart officieel geopend voor het publiek.Aalst -
PREMIUM
De lente lokt de wandelaars naar buiten, hier en daar blijft een cultuurminnaar binnen rondhangen: 5 tips voor het weekend in de regio Aalst-Oudenaarde
De lente is in het land en dus gaan we met zijn allen naar buiten waar de vogeltjes hun liedjes fluiten. Wandelingen en speelgoedbeurzen liggen op u te wachten in de Denderstreek en de Vlaamse Ardennen. En hier en daar toch ook nog iets cultureels indoor.Aalst -
Aalst
Twee agenten en vrijwillig brandweerman krijgen medaille na heldendaad waarbij ze levens gered hebben: “We zouden het meteen opnieuw doen”
Met gevaar voor eigen leven een vrouw in nood uit het water redden, dat verdient een erkenning. Daarom kregen Jeroen Strouwen, Michaël Van Den Hove en Glenn Timmermans een medaille van het Carnegie Hero Fund uit handen van burgemeester Christoph D’Haese. “Uiteraard zijn we fier, maar we deden gewoon onze job.”