Verdachte op de vlucht na doodslag Aalstenaar Yunus (36)
AalstNa een communicatieverbod door de onderzoeksrechter is er intussen meer bekend over het onderzoek naar het overlijden van Aalstenaar Yunus Calik (36). Het parket van Oost-Vlaanderen liet weten dat er al meerdere personen verhoord zijn en dat er nog een persoon voortvluchtig is.
De feiten gebeurden in de nacht van 20 op 21 november in de Lange Zoutstraat in Aalst. Yunus Calik (36) werd er die nacht rond 1.30 uur aangevallen door meerdere personen. Hij kreeg trappen op het hoofd en overleed enkele dagen later in het ziekenhuis.
Er werd meteen een onderzoeksrechter gevorderd op verdenking van doodslag. Daarbij werden enkele verdachten opgepakt. Ze werden allemaal verhoord en sommigen zijn vrijgelaten onder strenge voorwaarden.
Ook is er momenteel nog een verdachte spoorloos. De politie stelt alles in het werk om hem zo snel mogelijk te vinden. “We willen die persoon zo snel mogelijk voorleiden bij de onderzoeksrechter, maar meer informatie kunnen we nu niet geven", klinkt het.
LEES OOK:
Familie en vrienden nemen afscheid van doodgeschopte Yunus (36): “We hopen snel op gerechtigheid” (+)
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Livios
Grotere regenwaterputten in opmars: “Ga meteen voor een put van 10.000 liter”
De klimaatverandering is een realiteit. Zowel periodes van droogte als intense neerslag komen steeds vaker voor. Maart en april waren kurkdroge maanden, waardoor heel wat regenwaterputten in Vlaanderen vandaag leeg zijn. Nu al. Moeten we investeren in grotere regenwaterputten? Bouwsite Livios gaat het na. -
Ninashop.be
De eeuwige topper: met deze cognac handtassen ben je altijd stijlvol
Op zoek naar een nieuwe lievelingstas? Een cognackleurig exemplaar weet ieder fashionistahart te bekoren. Met deze 3 tips van Ninashop.be maak je gegarandeerd de juiste keuze. -
PREMIUMSchellebelle
RECONSTRUCTIE. De Schellebellemoord, met peetvader Prosper als meesterbrein: “De enige vijand die Eddy had, was zijn papa zelf”
-
-
Aalst
Drie jaar rijverbod voor beklaagde die al voor twaalfde keer voor politierechter moet verschijnen
A.D. stond maandag al voor de twaalfde keer terecht in een politierechtbank. Opnieuw werd de man betrapt achter het stuur onder invloed van verdovende middelen. De rechtbank was niet mals gaf de man een fikse straf. -
Affligem
IN BEELD. Age of Love en Stikstof laten eerste festivaldag Rock Affligem ontploffen
Terwijl het feest aan de Bellekoutersite al voor de tweede dag op rij is losgebarsten, blikken we nog even terug naar gisteravond. Een droge avond met het kruim van de Belgische hiphop en losgeslagen housebeats in de Bellekouterhal. “Blij dat we vertrokken zijn. De opkomst overtreft onze verwachtingen”, klonk het. -
Aalst
De sfeer van de grote dagen in Pierre Cornelisstadion: “Pre-matchparty vanaf 17.30 uur!”
Voor de start van de wedstrijd tegen Mandel United is er donderdagavond een pre-matchparty aan het Pierre Cornelisstadion in Aalst. -
VOLLEYBAL EUROPEAN GOLDEN LEAGUE
Red Dragons openen European Golden League in Schotte (Aalst) tegen Letland
Woensdagavond om 20.30 uur spelen de Red Dragons hun eerste wedstrijd voor de European Golden League. Tegenstander in hun eerste thuiswedstrijd is Letland en plaats van het gebeuren is sportcomplex Schotte, de thuishaven van Lindemans Aalst.