Bestel VegGuy-gerechten online, haal ze af bij Bar Blend in Aalst: “Stoofpotjes, vol-au-vent, vogelnestjes, maar dan veggie”
Aalst/Erpe-MereKim Devos (40) en Guy De Deyn (42) zijn recent gestart met VegGuy: vegetarische en veganistische producten op bestelling. De producten die je online bestelt, kan je nu ook afhalen bij Bar Blend in de Kattestraat in Aalst.
De vegetarische burgers in de supermarkt een beetje beu? Op de website van Kim en Guy vind je stoofpotjes, balletjes, preparé, schnitzels, vogelnestjes en vol-au-vent, allemaal vegetarisch. “We bieden vooral veganistische maar ook enkele vegetarische gerechten, burgers, balletjes aan. Met VegGuy gaan we volop voor superlekkere vegetarische gerechten. We zijn gevestigd in Erpe-Mere, maar Aalstenaars willen misschien graag in Aalst hun gerechten afhalen”, leggen Kim en Guy uit. “Je zal bij Bar Blend VegGuy-gerechten kunnen afhalen op alle openingsdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag en zaterdag”, zeggen ze.
“Ik denk wel dat onze klanten dit zullen appreciëren. 50% van het cliënteel vraagt plantaardige melk bij hun koffie. Bar Blend is de juiste locatie om zo een samenwerking aan te gaan. Ik merk dat er toch wel wat enthousiasme is bij de klanten van Bar Blend”, zegt Klaartje van Bar Blend.
De producten van VegGuy kan je ontdekken en bestellen via www.vegguy9420.be/winkel.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Aalst
Utopia haalt PlayStation-spelletjes tijdelijk uit rekken: “Na verschillende diefstallen”
De PS5-spelletjes zijn tijdelijk uit de rekken van bibliotheek Utopia in Aalst na enkele diefstallen. -
Erpe-Mere
Voortaan verplicht digitaal aanmelden voor inschrijving lagere school: "Om iedereen gelijke kans te geven”
Alle negen lagere scholen van de verschillende onderwijsnetten in Erpe-Mere werken voortaan met een centrale en digitale aanmelding om kinderen voor de lagere school in te schrijven. Weigeringen, wachtrijen of overnachtingen waren er tot nu toe nochtans niet… -
Spaargids.be
Tot 2,55% rente op een termijnrekening: een goede beslissing? Of kies je toch beter voor een spaarrekening?
De rentevoeten zijn de voorbije weken aanzienlijk gestegen. Is het dan interessant om nu al een termijnrekening te openen? Of blijf je je geld nog altijd beter op een spaarrekening parkeren? Spaargids.be geeft advies. -
-
Aalst/Erpe-Mere
Spinn-off van punk, wave en metalband Rammers maakt als ‘De Deirdrammers’ carnavalslied ‘Dikke tetten’
Het vriendencollectief ‘Rammers’ met leden en ex-leden van Kreationist, Snapklone Society en Rumble Creep uit Aalst en Erpe-Mere waagt zich met de spin-off ‘De Deirdrammers’ aan een eigen carnavalsnummer geïnspireerd op Rammstein. -
Independer
Moet een kind van vijf nog in een autozitje? En hoeveel kids mag je in één wagen vervoeren? Alle regels op een rijtje
Het is in sommige huishoudens goed voor een stevige discussie: het veilig en correct vervoeren van de kroost. Doe daar nog eens de kinderen van vrienden of familieleden bij en de verwarring is helemaal compleet. Nochtans is de wetgeving hierrond duidelijk. Er is in feite geen stof voor discussie. Independer.be doet het uit de doeken. -
Aalst
Kunstoevers zoekt kunstenaars voor editie 2023: “Ook muzikanten of dj’s zijn welkom”
Kunstminnend Aalst kan opnieuw het hart ophalen tijdens de volgende editie van Kunstoevers, het kunstenfestival in Aalst, van 18 tot en met 21 mei. Kan je goed tekenen of schilderen of is beeldhouwkunst, textielkunst of mode jouw talent? Ook poëzie, muzikanten en andere performances krijgen tijdens het kunstweekend een podium aangeboden. -
HLN Shop
Zit je knikkebollend aan je bureau? Deze drie gadgets geven je instant energie
Zit je vaak knikkebollend aan je bureau? Kunnen je energielevels een serieuze boost gebruiken, zeker tijdens deze korte, donkere dagen? Je bent niet alleen. HLN Shop ging op zoek naar drie hulpmiddelen die je energieker door het leven helpen... dankzij licht.