Sony komt met een opmerkelijke nieuwigheid voor de dag in zijn nieuwste smartphone Xperia Sola. Die heeft een aanraakscherm dat je kan bedienen zonder het toestel effectief aan te raken.
De 'floating touch'-technologie werkt met twee capacitieve lagen, waardoor het toestel zowel echte aanrakingen als nabije bewegingen tot twee centimeter boven het scherm kan registreren.
De technologie werkt momenteel enkel in de browser, waar hij gebruikers moet beletten te klikken op foute links. Url's worden dan geselecteerd door je vinger boven het scherm te houden, waarna effectief drukken werkt als een echte klik.
Het tft-scherm van het toestel is 3,7 inch groot. De lancering van de Android-smartphone staat gepland voor het voorjaar.
- SpareOne-gsm draait 15 jaar op een AA-batterij
- Mobile Vikings lanceert prepaidbetaalkaart
- Per dag 850.000 nieuwe toestellen op Android
Lees ook
Wat vind jij van dit nieuws?
Jouw mening telt !
Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!



Door: