Luchthaven sluit door ufo

Wil je dit artikel later lezen? bewaar
Door: redactie
5/10/10 - 17u01

Een belangrijke luchthaven in Binnen-Mongolië in China moest sluiten om te vermijden dat passagiersvliegtuigen zouden invliegen op een ufo. Het platte, buisvormige object zweefde een tijdje rond op zo'n drie kilometer van Bootee, cirkelde dan boven de luchthaven en verdween uiteindelijk plots. Drie vluchten uit de Chinese steden Peking en Shanghai werden omgeleid naar een luchthaven in de buurt.

Het is al de derde mysterieuze ufo die dit jaar in China gespot werd én waardoor Chinese luchthavens moesten sluiten. Die van Xiaoshan ging zelfs een aantal dagen dicht in juli, nadat een "gekvormig, flikkerend hel licht" werd gezien (zie tweede video onderaan). Het eerste geval werd gemeld in Hong Kong, nog vroeger deze zomer.

Geen contact

De meest recente ufo werd gespot op de radar door luchtverkeersleiders van Hoot, de hoofdstad van Binnen-Mongolië. Ze kregen geen contact met het 'ding' en verwittigden onmiddellijk Bootee. "Om de veiligheid te garanderen moesten vliegtuigen elders landen", zei een woordvoerster. "Anders zouden er botsingen van kunnen gekomen zijn."

"Geen commentaar"

De luchthaven sloot voor een uur ongeveer, vorige maand. De Chinese autoriteiten weigeren alle commentaar. Volgens sommige experten wijzen de drie ufowaarnemingen op een nieuw Chinees militair vliegtuig.

Nick Pope, een voormalige ufo-onderzoeker van Defensie in het Verenigd Koninkrijk, zei in een reactie: "Wat je ook denkt van ufo's, er zijn ernstige nationale veiligheidszorgen mee gemoeid." (jv)


 

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!