Sears Tower krijgt nieuwe naam

bewaar artikel
Door: redactie
12/03/09 - 22u13

De Sears Tower in Chicago, met zijn 442 meter het hoogste gebouw van de Verenigde Staten, krijgt een nieuwe naam. Het Britse bedrijf Willis Group Holdings gaat het gebouw huren en krijgt daardoor ook het recht om de toren een naam te geven.

De Sears Tower, voltooid in 1973 en genoemd naar de winkelketen Sears, Roebuck and Co., werd in 1992 verkocht. Sinds 2004 is het in handen van een groep investeerders uit New York.

Lange tijd was het gebouw het hoogste ter wereld, tot de Petronas Towers in Kuala Lumpur tien meter hoger werden gebouwd. Intussen prijkt Sears op de vijfde plaats. De Burj Dubai is nu het hoogste gebouw ter wereld. Wanneer de naamsverandering precies ingaat, is nog niet bekend. (belga/edp)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!