McCain vraagt aanhang om Obama te respecteren

bewaar artikel
Door: redactie
11/10/08 - 08u30

De republikeinse kandidaat in het Witte Huis John McCain, heeft aan zijn aanhangers gevraagd om Barack Obama te respecteren zoals hijzelf hem respecteert en bewondert. Zijn aanhangers reageren soms agressief tegenover zijn democratische rivaal.

'Ik bewonder senator Obama. Ik respecteer hem en dat is wat politiek moet zijn', verklaarde McCain. 'Ik wil hiermee zeggen dat jullie respect moeten hebben. 99% van het volk is respectvol en dat waardeer ik', voegde hij eraan toe tijdens een vraag-antwoord-bijeenkomst .

De laatste dagen zouden verschillende personen in het publiek op elke meeting naar Obama 'terrorist', 'socialist'en 'leugenaar' geroepen hebben. In Florida zou er zelfs iemand 'dood hem' geroepen hebben. (afp/mvl)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!