Emmers met stront verboden op congres Democraten

bewaar artikel
Door: redactie
6/08/08 - 10u42

Het stadsbestuur van Denver heeft unaniem een reglement goedgekeurd waarbij het verboden is emmers met uitwerpselen mee te brengen naar het nationaal congres van de Democraten. Dat congres loopt van 25 tot 28 augustus in de hoofdstad van Colorado. Tijdens die conventie zal Barack Obama officieel zijn kandidatuur als presidentskandidaat voor de Democraten aanvaarden.

Schriftelijk

Actiegroepen vinden het 'strontverbod' wat overdreven. Toch hebben al drie organisaties schriftelijk beloofd dat ze niet met uitwerpselen zullen gooien. Het gaat om Re-create 68, Unconventional Action en Tent State University.

Barricades

Het nieuwe stadsreglement verbiedt volgens de website van The Denver Channel in één adem het bezit van kettingen, sloten of andere spullen waarmee je (menselijke) barricades kan opwerpen. (eb)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!