Popster wordt lid van al-Qaida

bewaar artikel
Door: redactie
17/03/08 - 17u42

Een voormalige popster uit Koeweit heeft het emiraat verlaten en is naar Afghanistan getrokken om zich daar te voegen bij het terreurnetwerk al-Qaida. Tot onlangs was Hoessein al-Ahmad een zeer notoire popster in de Golf. Maar hij heeft nu beslist zich te voegen bij zijn "moedjaheddinbroeders in Afghanistan om de islam te steunen en met zijn medemoslims binnen al-Qaida te strijden", zo schreef het Koeweitse dagblad al-Rai.

Droom
Eerder had de man op de Koeweitse televisie gezegd dat hij had gekapt met zingen na een "droom": toen zag hij zijn "eigen reis van deze wereld via de dood naar het hiernamaals. Ik zag horror en terreur die naar ik denk niemand anders heeft gezien. Ik dank Allah dat ik nog leefde toen ik wakker werd. Ik was dankbaar voor het feit dat Hij mij een tweede kans had gegeven."

Bekering
"Ik heb mijn familie en vrienden gezegd dat ik uit de donkere wereld van zonde (zingen) zou stappen. Sindsdien was het mijn taak te waarschuwen tegen kunsten en hun zondige atmosfeer." De "bekeerde" popster zal binnenkort in militaire uitrusting in Afghanistan te zien zijn, via een video op een website die aanleunt bij al-Qaida, aldus de Koeweitse krant. (belga/gb)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!