Ga terug naar HLN
-
  • Aanmelden
  • Mijn bewaarde artikels
  • Welkom
  • Afmelden
  • Mijn bewaarde artikels

  • Lezersservice
  • Digikrant
  • Abonnement
hln
  • Binnenland
  • Buitenland
  • Sport
  • Showbizz
  • meer hln
    • You
    • Geld
    • Planet
    • Bizar
    • Muziek
    • iHLN
    • Wetenschap
    • Auto
    • Reizen
    • video
    • foto
  • 24u Buitenland
  • New York City

Miljonair doodde zoontje "om hem te redden van misbruik"

bewaar artikel
  • artikel
  • reacties
Door: Annelies De Becker
20/08/12 - 02u12
Gigi Jordan en haar zoon Jude. © ap.

De multimiljonair Gigi Jordan wordt beschuldigd van de moord op haar achtjarig zoontje in een luxueuze hotelkamer in het New Yorkse Manhattan in 2010. Volgend jaar begint haar proces, maar deze week heeft ze een interview gegeven aan de krant New York Daily News waarin ze vertelt dat ze Jude Michael Mirra gedood heeft om hem te beschermen tegen zijn biologische vader en zijn adoptievader.

Op 4 februari 2010 viel de politie binnen in de suite van Jordan, in een vorig leven nog directeur van een farmaceutisch bedrijf, in het vijfsterrenhotel Peninsula, waar een overnachting in de suite 1.680 euro kost. De politie vond Jude op het bed, met schuim op de lippen. Zijn moeder was aan het raaskallen na een mislukte zelfmoordpoging. Jude zou al een dag dood geweest zijn, hij stierf aan een overdosis. Honderden pillen slingerden rond in de kamer, en ook een afscheidsbrief van liefst twee pagina's.

In de afscheidsbrief beweerde Jordan dat haar zoon slachtoffer werd van seksueel misbruik en constant pijn leed. "Hij was de enige liefde die ik ooit had in mijn leven", schreef ze. De 51-jarige herhaalt die bewering nu in de New York Daily News. Ze zegt dat ze haar zoon gedood heeft om hem te beschermen tegen de grijpgrage handjes van zijn biologische vader en tegen de miljardenfraude en de maffiaconnecties van zijn adoptievader.

Maffia van Philadelphia
Jordan trouwde in 1998 met Ray Mirra. Volgens de vrouw is Mirra betrokken bij de maffia van Philadelphia, maar hij ontkent dat. In 2001 ging het koppel uit elkaar en ontmoette ze de Bulgaarse yogaleraar Emil Tzekov. Hij is de biologische vader van Jude. Mirra, met wie Jordan nog steeds samenwerkte en met wie ze op dat moment officieel nog altijd getrouwd was, adopteerde Jude. Maar Jordan en Mirra scheidden datzelfde jaar nog en zes dagen later trouwde ze met Tzekov. In 2006 scheidde ze van hem.

Volgens Jordan misbruikte Tzekov Jude sinds hij een baby was. "Ik heb mijn zoon gedood om hem te redden van een leven vol seksuele foltering", aldus Jordan in de krant. De vrouw houdt vol dat ze geen enkel motief had om de jongen te 'vermoorden'. "Als ik gewoon vrij wilde zijn om mijn leven te leiden, had ik hem in een instelling kunnen steken. Dat is nooit gebeurd, omdat ik hem graag zag."

    Lees ook

  • Belgische socialite in New York verdacht van moord op zoontje

Wat vind jij van dit nieuws?

  • fascinerend
  • grappig
  • hartverwarmend
  • frustrerend
  • beangstigend
  • deprimerend
  • Reageer
  • bewaar artikel
  • Mail
  • Print
Rapporteer een fout in het artikel aan onze redactie

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!
  • algemene voorwaarden en gedragscode
Aan het laden...

Meer over
  • New York City
  • Verenigde Staten van Amerika
  • New York State

gerelateerd nieuws

  • Belgische socialite in New York verdacht van moord op zoontje

  • Leegloop uit New York is voorbij

    Leegloop uit New York is voorbij

  • Baby overleeft val uit achtste verdieping van huis in New York

    Baby overleeft val uit achtste verdieping van huis in New York

Meer over
  • New York City
  • Verenigde Staten van Amerika
  • New York State
Abonnement Het Laatste Nieuws - promotie 12 + 6 maanden GRATIS Het Laatste Nieuws

    HLN.be

  • RSS (wat is RSS?)
  • HLN.be op Facebook
  • HLN Nieuwsbrief
  • Surf naar m.hln.be
  • Smartphone

     

  • HLN als homepagina
  • HLN in je favorieten
  • Raadpleeg het archief
  • De laatste 48 uur
  • Toevoegen aan Google

     

  • contacteer HLN.be
  • adverteren op HLN.be
  • vacatures
  • partnersites
  • hoe ons bereiken?

    De krant

  • contacteer de krant
  • abonneer je
  • de krant tijdens mijn vakantie
  • info ivm abonnementen
  • iPad

© 2013 De Persgroep Digital - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.

Onze Franstalige nieuwssite www.7sur7.be.
Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.ad.nl.

acap enabled
  • Mediargus
  • reprocopy
  • Disclaimer CIM Internet