© ap.
UPDATE In het vliegtuig dat vanochtend even na vertrek terugkeerde naar Schiphol omdat de bemanning melding maakte van een verdachte situatie, is niets gevaarlijks aangetroffen. Dat laat een woordvoerder van de Nederlandse militaire politie 'marechaussee' weten.
"Het toestel is doorzocht en schoon bevonden." Er wordt nog wel nader onderzoek gedaan naar het verdachte voorwerp aan boord van het KLM-toestel dat met ongeveer 45 mensen op weg was naar het Britse Leeds.
Het vliegtuig met 80 passagiers aan boord is vanochtend even na vertrek van Schiphol teruggekeerd naar de luchthaven. De bemanning had op het toestel dat op weg was naar Engeland "iets verdachts" ontdekt. Zo meldt een woordvoerder van de Nederlandse militaire politie die met douanetaken belast is.
Iets na 09.30 uur is het vliegtuig op een speciaal stuk van de luchthaven geparkeerd en zijn alle passagiers van boord gehaald. Medewerkers van de militaire politie op Schiphol onderzochten bijgevolg het vliegtuig.
Op de luchthaven zijn verder geen bijzondere veiligheidsmaatregelen genomen.



Bewerkt door: