Een toespraak van de Republikeinse presidentskandidaat Rick Santorum in Illinois werd verstoord door twee mannen die in het publiek begonnen kussen. Het stel werd prompt uit de zaal gezet.
Meer was niet nodig om het publiek op te jutten. Onder luid gejoel werd het kussende duo uit de zaal gezet. Intussen moest Santorum zijn speech onderbreken. Met hun actie wilden ze protesteren tegen de ideeën van de ultraconservatieve Santorum. Na hun actie wilden ze niet verklaren of ze effectief homoseksueel zijn. "Ik denk niet dat mijn geaardheid hier de boodschap moet zijn", getuigde één van de mannen. "Het is zijn boodschap over seksualiteit die me zorgen baart."
Santorum hoopt in Illinois terrein goed te maken op Mitt Romney. Die heeft nog steeds een voorsprong in de voorverkiezingen, maar de Republikeinse partij is allesbehalve eensgezind. Santorum verklaarde er zeker van te zijn te zullen worden genomineerd als hij in Illinois zou winnen. Dinsdag houdt die staat voorverkiezingen.



Door: