HLN.be

Democraten verzekeren: "We hebben de stemmen"

"Wij hebben de stemmen, wij zullen geschiedenis schrijven": dat heeft John Larson, vierde in rang bij de Democraten in het Huis van Afgevaardigden, tegen ABC News gezegd.

Over de precieze marge die de partij van president Barack Obama zou hebben, gaf ABC geen verdere informatie. Wel liet hij doorschemeren dat enkele Democratische verkozenen in november riskeren hun zetel te verliezen. Dan wordt het volledige Huis van Afgevaardigden vernieuwd en een derde van de Senaat. Volgens de Republikein Eric Cantor zal niemand van de Grand Ole Party voor het ontwerp stemmen.

Nieuwszender CNN meent dat er 33 Democraten zullen tegenstemmen, minder dan de 37 "afvalligen" die de partij zich kan veroorloven. (afp/adb)
21/03/10 15u25
mailIcon printIcon | | Meer bookmarks

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 
Aan het laden ...
Aan het laden ...

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.



acap enabled
Mediargus
Metriweb