In de strijd tegen speculanten gaat het schuldentorsende Griekenland nu bij de grootste economische macht ter wereld naar hulp dingen. De Griekse regeringsleider Giorgos Papandreou ontmoet vandaag de Amerikaanse president Barack Obama.
Griekenland wordt getroffen door een zware economische crisis en kampt met een torenhoge schuldenberg. Experten verwachten niet dat Papandreou Obama om directe financiële hulp zal vragen, Papandreou zou veeleer geïnteresseerd zijn in een nauwe samenwerking in de strijd tegen speculatie. Die speculatie zou er in het slechtste geval voor kunnen zorgen dat de economische crisis in Griekenland nog verergert en dat ook andere landen in de crisis meegezogen worden.© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.
Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.ad.nl. Nieuws: Nederlands nieuws, buitenlands nieuws, bizar nieuws, gezondheid en wetenschaps nieuws, economisch nieuws