Berlusconi in villa Certosa.
De Italiaanse premier Silvio Berlusconi heeft beslist zijn luxueuze villa op Sardinië te verkopen voor 450 miljoen dollar (300 miljoen euro), meldt de krant Corriere della Serra. Volgens de krant valt de villa in de smaak van emir Mohammed, de kroonprins van Abu Dhabi die een optrekje zocht in het Mediterraanse gebied.
Claudio Giuntoli, die de vastgoedbelangen van Berlusconi behartigt, wilde het bericht ontkennen noch bevestigen. In Abu Dhabi ontkende een functionaris categoriek dat de sjeik Villa Certosa wil kopen.
De krant zegt dat Berlusconi de villa van de hand wil doen omdat hij ontstemd is over foto's die er buiten zijn medeweten zijn gemaakt, en waarbij hij te zien is met jonge, halfnaakte, vrouwen. Hij had er het Italiaanse equivalent van het Amerikaanse presidentiële buitenverblijf Camp David willen van maken. (afp/sam)


