Agenten getrakteerd op blote borsten tijdens arrestatie
Boeienkoningin Veronica Hope Viani.
Opschudding in een bowlingzaal in Florida. Een ladderzatte jonge vrouw werd daar gearresteerd omdat ze amok maakte. De 22-jarige werd in de boeien geklonken, maar slaagde er toch in haar borsten te ontbloten. Tot grote ontsteltenis van de agenten. "We werden getrakteerd op een gratis peep show", aldus een deputy in zijn relaas in de Naples Daily News.
Boel in barVeronica Hope Viani had er zaterdag al een zwaar parcours opzitten. Eerder op de avond werd ze tot de orde geroepen in een bar waar ze de boel op stelten had gezet. Ze had er ei zo na een echtpaar van de sokken gereden op de parking van Nemo's. Ze slingerde een scheldtirade naar het hoofd van het koppel en vroeg of ze een robbertje wilden vechten.
BoeienkoninginDaarna zette ze de bowlingzaal op stelten. Toen vond de politie het welletjes en arresteerde Viani. In de politieauto slaagde ze er in om haar borsten te ontbloten, niettegenstaande het feit dat ze gehandboeid was. Viani wordt beschuldigd van openbare dronkenschap en verstoring van de openbare orde. (eb)