Muis ontsnapt aan hongerige aap in Schotse zoo

bewaar artikel
Door: redactie
2/09/09 - 14u44

Een Schotse bezoeker van de Five Sisters Zoo in West Lothian heeft een leuk plaatje kunnen schieten. De 36-jarige man kreeg een muis in de gaten die ten prooi zou vallen van een hongerige Lemur. Een aandachtige medewerker van de zoo zag dat ook en schoot het beestje ter hulp. Het tafereel zorgde wel voor een mooie foto.

"Mijn vrienden waren in het vertrek van de Lemurs, waar de beestjes gevoed werden", vertelt Alasdair Preston aan de The Daily Telegraph, "Ik was buiten wat foto's aan het trekken toen ik plots de muis in de gaten kreeg. Ze zat aan iets te knabbelen voor de kooi van de Lemurs. En plots verscheen er een graaiende poot door de tralies van de kooi. Een van de verzorgers had het ook opgemerkt en hielp de muis ontsnappen aan de dood. Hij nam het beestje op en zette het buiten. Ik ben er zeker van dat het anders in de klauwen van de aap terecht gekomen was en dat de Lemur ook niet meer gelost zou hebben."

Zijn vrienden lachten nog met Preston omdat hij als een gek foto's begon te trekken van een muis, maar de man heeft toch voor een mooi plaatje gezorgd. (ka)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!