Nederlander op pad met ruim 4.000 erectiepillen

bewaar artikel
Door: redactie
26/06/09 - 13u17

Nederlandse politieagenten keken gisteravond vreemd op toen zij een vermeende drugsdealer langs de A15-autoweg staande hielden en een kijkje in zijn kofferbak namen. In plaats van coke, hasj of xtc, stuitten de agenten op niet minder dan 4.410 erectiepillen. De 41-jarige bestuurder van de auto kreeg een proces-verbaal vanwege het bezit van te veel medicijnen.

'Blauw op straat'
De politie had een tip binnengekregen over een mogelijke drugsdeal. Toen ze de man uit Rijswijk gisteren rond 21.00 uur ter hoogte van Barendrecht hadden aangehouden, troffen ze de erectiepillen aan. Plots was er wel heel veel 'blauw op straat'.

Dominicaanse Republiek
De man uit Rijswijk wilde niet bekendmaken met wie hij zaken heeft gedaan, maar zei dat hij de pillen gekocht had voor zijn handel in de Dominicaanse Republiek, waar hij wel een vergunning zou hebben. De pillen zijn in beslag genomen. (eb)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!