-
 

Norma Stitz: borsten van 36 kilogram én pornoactrice

Haal even diep adem voor u dit filmpje start: grotere borsten als deze van Norma Stitz zal u allicht nooit in uw leven meer te zien krijgen. Dat deze Afro-Amerikaanse brok natuur voor het tiende jaar op rij een plek in het 'Guinness Book of Records' veroverd heeft, hoeft dus niet te verbazen. Of doet u beter dan cupmaat ZZZ, een borstomvang van 208 centimeter en een gewicht per tiet van 18 kilogram?

Met de 'eer' alleen stelt deze 50-jarige dame zich echter niet tevreden. In haar vrije tijd komt ze aan de kost als heuse pornoactrice (of dacht u dat iemand echt ter wereld komt als Norma Stitz, een inventief woordspelletje op 'enormous tits'? Nee natuurlijk, in het echt heet deze rondborstige klepper gewoon Annie Hawkins-Turner).

"Amerikanen staren alleen maar"
In de Italiaanse tv-show hierboven hield Stitz het echter zeer zedig en beperkte ze zich tot de problemen die zulke joekels met zich meebrengen in het dagdagelijkse leven. "Ik krijg een speciale training om met zo'n gewichten te kunnen leven. Simpele dingen, zoals bijvoorbeeld een trap aflopen, zijn al heel lastig voor mij. Ze zitten ook altijd in de weg als ik mannen wil ontmoeten. Het valt me wel op dat Italianen komen praten met mij. Amerikanen staren alleen maar naar mij."

Op de vraag of ze ooit eens topless gegaan is, had ze een kolossale leugen in petto. "Enkel op een strand in Hawaï", luidde het antwoord. We kunnen ons vergissen, maar volgens ons heeft de prent 'Norma Stitz wakes up wet and ready' wel meer in petto dan enkel een ontbijtje. (svm)
12/05/09 15u46
      mailIcon Mail een vriend(in)      printIcon Printversie

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.


acap enabled
Mediargus
Metriweb