Toch geen cel voor Spaanse die zoon oorveeg verkocht

bewaar artikel
Door: redactie
14/04/09 - 15u23

De Madrileense regering heeft een Spaanse moeder gratie verleend. Zij verkocht haar zoon een oorveeg en werd daardoor tot een gevangenisstraf veroordeeld, meldt de advocaat van de 37-jarige vrouw.

Huiswerk niet gemaakt
Twee jaar geleden sleurde de vrouw de toen tienjarige jongen op de grond en verkocht hem een oorveeg. De jongen stootte daarbij tegen een wastafel en liep een hoofdwonde op. Het slachtoffer had zijn huiswerk niet gemaakt en werd gestraft.

Voorwaardelijke gevagenisstraf
Een rechtbank veroordeelde de moeder voor het toebrengen van lichamelijk letsel tot 67 dagen gevangenisstraf. Bovendien moest zij 14 maanden lang minstens 500 meter van de jongen wegblijven.
De regering schold het tweede deel van de straf kwijt. De gevangenisstraf werd sowieso naar een voorwaardelijke straf omgezet. (belga/vsv)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!