-
 
HLN.be

Teddybeer wordt spion in echtscheidingszaak

Een man uit Omaha daagt zijn ex-vrouw voor de rechter omdat ze afluisterapparatuur in de teddybeer van hun dochter heeft verstopt. De vrouw probeerde zo geheimen aan de weet te komen over haar voormalige echtgenoot. Bedoeling was het volledige hoederecht over het vierjarige meisje te krijgen.

Instemming
De rechter die moet beslissen over het hoederecht weigert echter de opnamen als bewijsmateriaal te aanvaarden. "Om rechtsgeldig te zijn, moet minstens één persoon instemmen met het feit dat er geluidsopnamen werden gemaakt. In deze zaak heeft niemand hiermee ingestemd. Zelfs de teddybeer niet", zei de rechter smalend.

Privacy
De man, William Lewton, gaat nu zelfs een stap verder. Hij vindt dat zijn privacy, en die van tientallen mensen die in 'aanwezigheid' van de teddybeer met zijn dochter hebben gesproken, is geschonden. Bovendien zou zijn ex hem maandenlang hebben laten schaduwen door privédetectives.

Speelgoed in microgolf
In afwachting van een definitieve uitspraak verblijft het meisje nu de helft van de tijd bij haar vader. Uit voorzorg fouilleert de man nu steevast zijn dochtertje als ze bij hem op bezoek komt. Lewton zet haar speelgoed ook elke keer eventjes in de microgolf om zo eventuele afluisterapparatuur onschadelijk te maken. (eb)
07/01/09 15u31
      mailIcon Mail een vriend(in)      printIcon Printversie

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.

Mediargus Metriweb