Een Australische vrouw is wakker geworden terwijl ze werd geopereerd. Ze voelde hoe de chirurgen haar buik aan het openhalen waren. Dat meldt de Centralian Advocate.
Verlamd
Rebecca Jones (24) kon niet om hulp roepen omdat ze verlamd was door de anesthesie. De vrouw kon evenmin haar ogen openen, maar hoorde en voelde alles wat er in de operatiekamer aan de gang was.
Paniek
"Ik dacht dat de artsen me hadden gewekt omdat de operatie afgelopen was, maar dat was duidelijk niet het geval", doet Rebecca haar ijzingwekkende verhaal. "Ik kon niet bewegen en raakte in paniek".
Dokters niet op de hoogte
De directie van het ziekenhuis in Alice Springs heeft in een schriftelijke verklaring toegegeven dat Rebecca Jones wakker was tijdens de operatie, maar dat de dokters zich niet bewust waren van de helse pijnen die de patiënte doorstond. (eb)


