Vrouw moet borsten van 33 kilo laten wegsnijden

Een zwangere vrouw uit Macedonië heeft haar borsten moeten laten wegsnijden. Tijdens haar zwangerschap begonnen haar borsten op te zwellen tot cupmaat 34ZZZ. Haar boezem woog op de duur 33 kilo. Dat meldt The Sun.
Helse pijnenAfrodita Kamberi (24) kon de dokters er van overtuigen haar enorme borsten weg te snijden. De vrouw moest immers helse pijnen doorstaan. "Ik wist wel dat mijn borsten zouden opzwellen tijdens mijn zwangerschap, maar in mijn geval bléven ze maar groeien", legt de vrouw uit.
Laken als bh"Ik kon nog amper slapen. Na verloop van tijd kon ik niet meer stappen. Ik moest zelf een bh in elkaar knutselen. Daar gebruikte ik een laken voor".
Operatie van 7 uurDe enige manier om de jonge vrouw uit haar lijden te verlossen was een borstamputatie. De operatie duurde zeven uur. Eén van de chirurgen was dokter Borce Antevski. "Gevallen als deze zijn uiterst zeldzaam, maar ze kunnen gebeuren", zegt de arts. (eb)