Indisch meisje bloedt bijna elke dag

bewaar artikel
Door: redactie
30/09/08 - 16u22

Wat is er mis met Twinkle Dwivedi? Indische dokters breken er hun hoofd over, maar snappen niet hoe dit dertienjarig meisje zomaar kan beginnen bloeden. Uit bijna elk lichaamsdeel dan nog, zonder dat er ook maar enige aanleiding toe is. Vooral haar voeten en ogen krijgen het zwaar te verduren.

Twinkle bloedt bijna elke dag wel ergens, al zijn er ook periodes waarin ze soms enkele dagen gespaard blijft. Ze merkte het vreemde fenomeen voor het eerst vorig jaar op toen haar mond begon te bloeden, maar intussen zijn haar neus, haarlijn en ogen gevolgd. Zelfs de hielen van haar voeten zijn een weke plek geworden.

De familie, die zelf nooit last had van bloedkwalen, staat voor een raadsel. Mama Nandani Diwedi ziet de toekomst alvast somber in. "Ik weet niet meer wat ik moet doen om mijn dochter te helpen", jammert ze. (svm)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!