Rechter grijpt in bij dwaze babynamen

bewaar artikel
Door: redactie
24/07/08 - 10u25

Een rechter in de Nieuw-Zeelandse stad Wellington heeft donderdag besloten dat een 9-jarig meisje niet langer Talula Does The Hula From Hawaï (Talula doet de Hula van Hawaï) mag heten.

Ook uitte hij zijn bezorgdheid over de vreemde namen die kinderen uit de regio Taranaki de laatste tijd meekrijgen, zo schrijft de Taranaki Daily News.

Fat Boy
Zo is er een tweeling die Fish & Chips (Vis en Patat) is genoemd. Ook kreeg een kind de naam Number 16 Bus Shelter (Bushokje bij Lijn 16) mee, een ander kreeg de naam Fat Boy (Dikke Jongen). Ook duiken plots namen in sms-taal op, zoals O.crnia, wat voluit Oceanië zou zijn.

Hitler

De rechter noemde verder de namen Violence (Geweld), Keenan Got Lucky (Keenan Had Chance), Sex Fruit (Seks Fruit) en zelfs Hitler.

Belachelijk
Volgens de rechter maken de ouders hun kinderen belachelijk met deze namen en hebben ze een sociale handicap. Talula durfde haar naam tegen niemand te zeggen, omdat ze bang was gepest te worden. "Ze toont daarmee meer inzicht dan elk van haar ouders", oordeelde de rechter. (anp/mvl)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!