-
 
HLN.be

Circusartiesten schieten met urine

Circusartiesten zijn in Hoogeveen slaags geraakt met dierenactivisten. Hierbij zetten de artiesten olifantenurine in om zich de demonstranten van het lijf te houden. De Drentse politie hoefde geen arrestaties te verrichten, zegt een woordvoerder.

Waterpistolen met urine
De politie kreeg aan het begin van de avond een melding dat de activisten, die tegen vermeend dierenleed demonstreerden, het aan de stok hadden gekregen met de artiesten van Circus Renz Berlin. Toen de politie aankwam, was het conflict al in de kiem gesmoord. Wel heerste er volgens een woordvoerder nog een 'dreigende sfeer'. De activisten verklaarden dat ze waren beschoten met waterpistolen met olifantenurine.

Waterpistool in beslag genomen
De politie heeft één waterpistool in beslag genomen. Volgens de woordvoerder zat er in het wapen 'een stinkende substantie'. De avondshow is gewoon doorgegaan. (novum/vsv)
16/03/08 12u38
mailIcon Mail een vriend(in)    printIcon Printversie

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 300.000 HLN-bezoekers

 

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.

Mediargus Metriweb