Ex-minnares Bill Clinton gaat geheime opnames verkopen

bewaar artikel
Door: redactie
26/02/08 - 13u47
Flowers had twaalf jaar lang een relatie met Bill Clinton.

Gennifer Flowers gaat haar opgenomen gesprekken met Bill Clinton verkopen. Ze was twaalf jaar lang de minnares van de Amerikaanse ex-president. Flowers liet voor het eerst van zich horen in 1992 tijdens de verkiezingscampagne van Clinton. Ze zei toen dat ze een relatie had met Clinton.

"Hillary's idiote man"
Een rijke Japanner bood haar in 1990 al vijf miljoen dollar voor de opnames. Flowers hapte niet toe maar wil ze nu wel per opbod verkopen. Volgens haar bestaat er opnieuw interesse voor de geluidsopnames. Of haar timing ook toevallig is, is nog maar de vraag, nu Hillary volop in de race zit naar het Witte Huis. "Nee, ik wil haar niet kwetsen. Ze doet het prima, ook al heeft ze een idiote man", klinkt het. "Ze heeft overigens uitstraling genoeg om verkozen te worden", weet Flowers.

Nieuw boek
Toen Clinton zijn relatie met haar ontkende, riep ze de pers samen om de geheime opnames van telefoongesprekken te laten horen. Ze hield de bandjes bij en wil er nu grof geld voor. "Ik wil met het geld ervan mijn toekomst veiligstellen." Intussen plant ze ook een nieuw boek waarin ze terugkomt op de Clinton-affaire, meldt Vegas Confidentional. (vsv)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!