Een meisje van drie overleefde een val van acht meter diep van een balkon. Haar vader, een Duitser van 43 wordt verdacht van moordpoging.
Aanvankelijk werd gedacht aan een ongeval maar getuigen hoorden het meisje haar vader smeken om haar met rust te laten. De buren van de hoorden zijn dochtertje net voor de val roepen. "Papa, hou toch op!" Seconden later lag ze acht meter dieper op de grond. Jessie-Marie was van het balkon gevallen van de woonst in Rostock en werd afgevoerd naar het ziekenhuis. Als bij wonder overleefde ze de val. "Plots zag ik aan de boom een klein meisje liggen, ze was aan het wenen", zegt Jan Lippold, onderbuur van Karsten, de vader van het meisje.
Renate Müller vond het meisje aan de voet van de boom. "Ze droeg alleen sokken en een T-shirt." De takken van de boom voor het huis braken de val van het kind. Het meisje vertrouwde Müller toe dat haar papa haar over het balkon gegooid had. Volgens de verdachte was zijn kind alleen vanop het balkon in de boom geklauterd. Hij kon niet ingrijpen want hij had last van een acuut suikertekort. Aanklager Tanja Bierfreund gelooft weinig van de versie van de vader en sluit een ongeval uit. De rechtbank zal ter plaatse gaan op zoek naar een antwoord op de vraag of het meisje inderdaad in staat was om alleen in de boom te klimmen. Is dat niet het geval dan ziet het er benard uit voor de verdachte.
Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!


