Illustratie
Een naakte man heeft zaterdag in het Amerikaanse Miami (Florida) op straat en op klaarlichte dag zijn tanden gezet in het gezicht van een andere man en een deel ervan opgegeten. Volgens de krant 'The Miami Herald' ging de aanvaller, die waarschijnlijk onder invloed was van drugs, zelfs na de tussenkomst van de politie niet van zijn slachtoffer af.
Uiteindelijk heeft een van de agenten het vuur geopend en de naakte man met meerdere schoten gedood. Het slachtoffer, wellicht een dakloze, werd met ernstige verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis. Daar wordt hij nog altijd verzorgd.
Volgens 'The Miami Harald' was het gezicht van het slachtoffer half opgegeten. "Het was zo akelig dat het wel uit een Hannibal Lecter-film leek te komen", schrijft de krant.


