Voor alle duidelijkheid: het gaat niet om deze honden.
Een aantal 'hondenliefhebbers' heeft voor de beursgebouwen in het Oostenrijkse Salzburg hun trouwe viervoeters bij een temperatuur van 29 graden achtergelaten in de auto. Voor een hond van een Belgisch gezin kwam elke hulp te laat, meldt de Salzburger Nachrichten.
De politie trof gisteren omstreeks 14 uur op de parking voor de hondenshow tien wagens aan waarin honden opgesloten zaten. Hoewel het om wagens van 'ervaren' hondenbezitters ging, had geen van hen water voorzien voor de dieren.
Ongeloof
Bij twee wagens moest de brandweer opgeroepen worden om de dieren te bevrijden. Bij de Belgische auto, waarin zich twee honden bevonden, werd de achterruit door de brandweer ingeslagen. Een hond kon gered worden, maar voor de andere kwam alle hulp te laat.
Na anderhalf uur kwam de Belgische eigenaar bij zijn wagen aan, maar hij kon het voorval niet geloven. Tegen de Belg is een klacht ingediend wegens dierenmishandeling.



Bewerkt door: